Express Pyrzycki
PyrzyceRegion

Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzu

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach informuje, że w okresie uroczystości Wszystkich Świętych, tj. od dnia 30.10.2015r. do dnia  02.11.2015r. w rejonie cmentarza komunalnego   w Pyrzycach ulegnie zmianie istniejąca organizacja ruchu.

W dniu tym ul. Cmentarna będzie ulicą jednokierunkową z nakazanym kierunkiem jazdy od ul. Mickiewicza w kierunku ul. Kościuszki, oraz ul. Basenowa również będzie ulicą jednokierunkową z nakazanym kierunkiem jazdy od ul. Cmentarnej w kierunku Osiedla domków jednorodzinnych przy ul. Mickiewicza. Natomiast ulica Cmentarna zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów od strony ulicy Kościuszki. O wszelkich zmianach informowały będą odpowiednie znaki drogowe, a w dniu 1 Listopada ruchem kierować będą policjanci.

Zmiany te wprowadzone zostaną w związku ze spodziewanym znacznym zwiększeniem natężenia ruchu w rejonie cmentarzy. Nowa organizacja ruchu ma poprawić drożność jak i  zapewnić większe bezpieczeństwo pieszym.

Informujemy również, że w rejonie cmentarzy wyznaczone zostaną parkingi, na których należy pozostawiać pojazdy.

Ponadto apelujemy do tych wszystkich zmotoryzowanych, którzy cmentarze mają blisko aby w dniu 1 Listopada nie korzystali z pojazdów i na groby udawali się pieszo. Stosowanie się do naszych zaleceń i informacji zmniejszy znacznie ruchu w rejonie samych cmentarzy a tym samym ułatwi mieszkańcom dojście do grobów.

Wszelkie te zmiany mają służyć jednemu celowi, tj. poprawić bezpieczeństwo nam wszystkim.

Jeszcze raz prosimy wszystkich zmotoryzowanych i pieszych uczestników ruchu drogowego o rozwagę i przestrzeganie przepisów drogowych, dla bezpieczeństwa własnego oraz innych.

Related posts

Bez konkretów i z wylaną kawą – pierwsza konferencja za nami

Admin

Z Poznańskiej na Młodych Techników

Admin

W Pyrzycach automat paczkowy nowego dostawcy

Admin
Wczytywanie....