Express Pyrzycki
LipianyPolicjaRegion

Wypadek w Lipianach

W środę, kilkanaście minut po godzinie 8 na skrzyżowaniu obwodnicy Lipian z starą drogą K-3 doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki Opel wyjeżdżając   z drogi podporządkowanej nie zastosował się do znaku stop w wyniku czego zderzył się z prawidłowo jadącym Renault.

Kierujący osobowym Oplem jadąc od strony miejscowości Lipiany w kierunku Gorzowa na skrzyżowaniu z starą drogą K-3 nie zastosował się do znaku pionowego B – 20 „STOP” i zderzył się z prawidłowo jadącym w kierunku Pyrzyc samochodem marki Renault. Kierujący Renault 54 – letni mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Szczecinie, natomiast 76 – letni kierowca Opla wyszedł z opresji bez szwanku. Obaj mężczyźni jechali w pojazdach sami.

Policja apeluje o rozwagę i rozsądek w trakcie poruszania się po drogach szczególnie teraz gdy występują niesprzyjające warunki atmosferyczne. Wystarczy, że podróżując wykażemy się odrobiną rozsądku i odpowiedzialnością za życie i zdrowie nie tylko swoje ale i innych. Pamiętajmy, że opady deszczu czy śniegu i mokra, śliska nawierzchnia równają się dłuższej drodze hamowania. Pamiętajmy o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego, a na naszych drogach będzie bezpieczniej.

sierż. Marcelina Pałaszewska

KPP w Pyrzycach

Related posts

Novelty purses, pocketbooks, handbags are fashion trend

Admin

Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół nr 2

Admin

Święto Niepodległości w pyrzyckim liceum (FOTO)

Admin

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.