Express Pyrzycki
LipianyPolicjaPowiatRegion

Uczniowie z Lipian laureatami konkursu

W siedzibie TVP Szczecin odbyło się podsumowanie 10 edycji wojewódzkiego konkursu pod nazwą „Profilaktyka Oczami Młodzieży”. Wśród grupy 22 laureatów znaleźli się również uczniowie z Zespołu Szkół w Lipianach, którzy wygrali w części powiatowej.


Przed wakacjami, w Komendzie Powiatowej Policji w Pyrzycach tak jak w całym województwie podsumowano etap powiatowy, wyłaniając laureatów. Następnie nagrodzone prace przekazano do eliminacji do etapu wojewódzkiego. Tam z wszystkich nadesłanych prac, organizatorzy wybrali te, które w najciekawszy sposób przedstawiały ideę konkursu którą było promowanie bezpieczeństwa wśród młodych ludzi.

Wczoraj podczas warsztatów, które odbyły się w budynku Telewizji Polskiej S.A. Oddział w Szczecinie, ul. Niedziałkowskiego 24a. Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego oraz Fundacja Razem Bezpieczniej w Szczecinie podsumowała konkurs i przekazała nagrody laureatom wojewódzkim. Nagrody wręczali Pani Maria Bartczak Dyrektor Oddziału, Redaktor Naczelny TVP Szczecin, Pani dr Anna Nowak Dyrektor Wydziału Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego oraz nadinsp. Jarosław Sawicki Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie.

W gronie laureatów 10 edycji konkursu znaleźli się uczniowie z Zespołu Szkół w Lipianach:
1. Łukasz Ciszewski Liceum Ogólnokształcące w Lipianach
2. Wojciech Wereśniak Liceum Ogólnokształcące w Lipianach
3. Maja Śliwińska Gimnazjum w Lipianach
4.Oliwia Śliwińska Gimnazjum w Lipianach
5.Julia Dusza Gimnazjum w Lipianach

Zarówno laureatom jak pani Małgorzacie Michalczyk opiekunowi młodzieży serdecznie gratulujemy. Natomiast szkoły w naszym powiecie zachęcamy w przyszłości do uczestnictwa w organizowanych konkursach i przedsięwzięciach.

st. sierż. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach

Related posts

Fall’s biggest fitness trend would make rocky proud

Admin

Turniej Międzywojewódzki w Pyrzycach

Admin

Oszczędności według opozycji

Admin
Wczytywanie....