Express Pyrzycki
PyrzyceRegion

Studniówka Zespołu Szkół nr 2

Maturzyści z ZS nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego imienia Tadeusza Kościuszki w Pyrzycach rozpoczęli swój najważniejszy w życiu bal o godzinie 18:00 w restauracji „Salvador”. Trudno było poznać uczennice i uczniów, którzy tego wieczoru przemienili się w szykowne damy i eleganckich mężczyzn.

Taka magiczna noc zdarza się tylko raz w życiu. Noc wypełniona tańcem, wspaniałą zabawą, obecnością osób, z którymi spędza się dużo czasu w szkole, wreszcie: noc, która ma być ostatnim szaleństwem przed maturą.

Świadkami uroczystego balu byli znamienici goście: Starosta Pyrzyc Pan Kazimierz Lipiński, Dyrektor szkoły Pan Paweł Palczyński, Pani Wicedyrektor Jolanta Kocanowska-Hajduła i Pani Wicedyrektor Ewa Cywińska, grono pedagogiczne wraz z przedstawcielami Rady Rodziców.

 

Bal rozpoczął nietypowo się – filmem o Ani Warsz i Tomku Bence i ich przygotowaniach na studniówkę, na szczęście zdążyli!!! Pojawili się na sali dokładnie w chwili rozpoczęcia balu i poprowadzili go z pełnym profesjonalizmem razem z Karoliną Kwiatkowską i Bartkiem Biskupem.

Po przemówieniach Pana Dyrektora i Pana Starosty nadszedł czas na niezwykły moment: przedstawiciele klas IV TPS, TTŻ, TE i TMR podziękowali dyrekcji szkoły, swoim wychowawcom i nauczycielom za blisko cztery lata wspólnej pracy. Kwiaty i życzenia otrzymali również przedstawiciele rodziców.

Po życzeniach nastąpiła długo wyczekiwana chwila – polonez. Gromkie brawa po jego wykonaniu i uśmiech na twarzach zebranych gości były najlepszą recenzją. Później była uroczysta kolacja i bal do białego rana.

Impreza udała się wyśmienicie. Maturzyści i nauczyciele bawili się do białego rana. Nie zabrakło ani aktualnych hitów, ani evergreenów, polskich i zagranicznych. Piosenka „Ruda tańczy jak szalona” wywołała szaleństwo na parkiecie.

Jeżeli to powiedzenie „Jaka studniówka, taka matura” ma choć ziarnko prawdy, to uczniowie klas IV już osiągnęli połowę sukcesu.

 

 

 

Related posts

Lipiany starają się o remont Studzienki Piwowarów

Admin

Oto nowa Rada Miejska w Pyrzycach

Admin

Będzie remont boiska przy liceum – jest deklaracja starosty

Admin
Wczytywanie....