Express Pyrzycki
Sport

Słabe pożegnanie z pucharem

W środę 2 września Sokół Pyrzyce przegrywając 3-1 z Białymi Sądów odpadł z Pucharu Polski. Bramkę dla pyrzyckiego zespołu strzelił z rzutu karnego Kamil Malinowski. Nie udał się więc rewanż za sobotnie spotkanie ligowe.

Pyrzyczanie dobrze zaczęli pucharowe spotkanie. Od początku meczu prowadzili grę, byli aktywniejszym zespołem, co dało efekt w 28 minucie gdy po faulu w polu karnym na Rafale Mogielskim arbiter podyktował jedenastkę, którą pewnie wykorzystał Kamil Malinowski. Jednak już po kilku minutach gospodarze wyrównali. W drugiej części spotkania obraz gry nieco się wyrównał, jednak z czasem zarysowywała się przewaga Białych. W 75 minucie udało im się strzelić bramkę na 2-1. Po utracie gola, Sokół zaczął atakować, jednak nie potrafił stworzyć sobie dogodnej sytuacji. Już w doliczonym czasie gry goście ustalili wynik spotkania po czym sędzia zakończył mecz.

Trener Piotr Kaczyński dał odpocząć kilku piłkarzom z podstawowego składu. Mimo to można było oczekiwać od naszego zespołu lepszego wyniku i lepszej gry.

Sokół: Wiktor Stankiewicz (45’ Dariusz Miaczkowski)- Piotr Imiela (45’ Konrad Kluska), Tobiasz Stankiewicz, Kamil Malinowski, Sebastian Mikuła (80’ Daniel Smoliński)- Piotr Kaczyński, Łukasz Zaborowski- Daniel Wilczyński (85’ Przemysław Oszmian), Rafał Mogielski, Filip Kobierecki- Jakub Czosnykowski

Ławka: Dariusz Miaczkowski, Konrad Kluska, Daniel Smoliński, Przemysław Oszmian

Related posts

Sukces „Spartakusa” w Dębicy

Admin

Derby Sokoła

Admin

„…brakuje nam napastnika”- czyli podsumowanie piłkarskiej jesieni

Wiktor Stankiewicz
Wczytywanie....