Express Pyrzycki
FotogaleriePyrzyceRegion

Samorząd ZS nr 2 z warsztatami w przedszkolu

We wtorek 20 lutego 2018 roku członkowie Samorządu Uczniowskiego ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach wraz z opiekunami – panią Iloną Puzerewską i panią Joanną Pniewską gościli w Przedszkolu Publicznym Nr 4 przy ul. Zabytkowej w Pyrzycach.

Uczniowie Technikum spędzili z pięciolatkami dwie bardzo ciekawe i wesołe godziny, organizując dzieciom warsztaty – gry, zabawy i konkursy dotyczące zasad zdrowego trybu życia i prawidłowego żywienia. Dzieci z pomocą starszych kolegów robiły kolorowe plakaty, występowały w improwizowanym teatrzyku  na podstawie wiersza Jana Brzechwy „Na straganie”, rozpoznawały warzywa i owoce po kształcie i smaku.

Niezbędne materiały i produkty wykorzystane podczas warsztatów zapewniła klasa III TŻiUG

Spotkanie zakończyła piosenka, którą przedszkolaki przygotowały nam w podziękowaniu za wizytę. „Starszaki z Technikum”-  siedząc na dywanie „po turecku” i słuchając piosenki, przez chwilę poczuły się znowu dziećmi…J

Mamy nadzieję, że przedszkolakom podobały się te zajęcia i że dobrze się bawiły! Dla naszych uczniów było to nowe, bardzo miłe doświadczenie, które chętnie powtórzą w przyszłości.

Na pamiątkę zostanie mnóstwo kolorowych zdjęć!

 

Joanna Pniewska, Ilona Puzerewska

Related posts

3 miliony dla kościoła w Lipianach

Admin

Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzu

Admin

Agata Pietrzykowska: Postawiłam wszystko na jedną kartę

Admin
Wczytywanie....