Express Pyrzycki
FotogaleriePyrzyceRegion

Rajd „Nie izoluj mnie” (Galeria)

Galeria zdjęć z rajdu oraz prośba o wsparcie projektu podejmowanego przez pyrzycki oddział Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.

APEL – PROŚBA O WSPARCIE REMONTU

„KLUBU MAŁEGO DZIECKA”

Pyrzyce ul. Poznańska 1

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Pyrzycach zwraca się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe i rzeczowe (m, in. nieodpłatne przekazanie towarów, wyrobów Państwa Firmy), które będziemy mogli wykorzystać do remontu i wyposażenia budynku.

Nasz  (powstający) „KLUB MAŁEGO DZIECKA” POTRZEBUJE GRUNTOWNEGO REMONTU: wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, wymiany instalacji elektrycznej, systemu wodno- kanalizacyjnego oraz centralnego ogrzewania.

Nasz cel to nie tylko odremontowanie budynku, ale przede wszystkim przystosowanie go, aby stał się nowoczesną placówką o wysokim standardzie.

„KLUB MAŁEGO DZIECKA” będzie służył pomocą małemu dziecku zagrożonemu niepełnosprawnością w wieku od 0 do 7 roku życia i jego rodzinie.

Naszym zamierzeniem jest stworzenie małym dzieciom „KLUBU”, gdzie przy pomocy rehabilitantów, terapeutów, pedagogów i psychologów będzie możliwe udzielenie wsparcia w rozwoju małego dziecka niepełnosprawnego albo zagrożonego niepełnosprawnością – we wszystkich obszarach jego osobistego funkcjonowania. Podejmowane działania mają przyczynić się i wpłynąć na harmonijny rozwój każdego dziecka, którego obejmiemy terapią.

Wierzymy, że Państwa pomoc umożliwi zrealizowanie zamierzonej inicjatywy i będzie wkładem nie tylko w rozwój każdego z dzieci, ale również w rozwój potrzeb społeczności lokalnej.

Dla osób chcących wesprzeć nasze działania podajemy poniżej numer naszego konta lub prosimy o osobisty kontakt

BANK PKO O/PYRZYCE:      83 1020 4867 0000 1702 0080 7776

z dopiskiem „Darowizna na remont „Klubu Małego Dziecka”

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym  Koło w Pyrzycach, Nowielin 40 , 74-230 Mielęcin NIP: 853-14-24-961   KRS:  0000216159  REGON: 812722868

e-mail: zk.pyrzyce@psouu.org.pl www.psouu-pyrzyce.pl  – nasze działania udokumentowane na stronie   Osoba do kontaktu – Marzanna Paprocka  601 089 676  tel./fax: 91 5700 643

Przewodnicząca Koła    Ewa Chmielewska

Related posts

Bezrobocie spada – rekordowy październik

Admin

Pyrzyce – miłość piękna, ale trudna

Admin

OPINIE: Wybory PSLu w cieniu partyjnego kryzysu

Admin

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.