Express Pyrzycki
PolicjaPowiatRegion

Pożegnanie komendanta policji

W Starostwie Powiatowym w Pyrzycach odbyło się uroczyste pożegnanie insp. Andrzeja Sikory z sztandarem Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach. 

Wydarzenie w formie uroczystej zbiórki dla pyrzyckiej jednostki było szczególną chwilą. Po niemal roku służby ze stanowiskiem Komendanta Powiatowego Policji w Pyrzycach  żegnał się inspektor Andrzej Sikora, który z dniem 30 kwietnia 2016 przechodzi w stan spoczynku  i odchodzi z szeregów Policji. Ta szczególna uroczystość odbyła się w obecności przedstawicieli władz samorządowych oraz współpracujących na co dzień z pyrzycką Policją instytucji.

Uroczystość poprowadził Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pyrzycach podinsp. Krzysztof Dębiński. Meldunek o zakończeniu służby na zajmowanym stanowisku odchodzący Komendant złożył na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie. Najbardziej uroczystą chwilą zbiórki było oficjalne pożegnanie inspektora  Andrzeja Sikory ze sztandarem pyrzyckiej jednostki.

W swoim przemówieniu odchodzący Komendant podziękował wszystkim policjantom, swojemu Zastępcy i współpracownikom za wspólną służbę. Podziękował za zaangażowanie w codzienną służbę i realizacje wspólnie stawianych celów. Komendant podziękował również za wzorową współpracę przedstawicielom lokalnych samorządów. W trakcie uroczystości z ust Komendanta Wojewódzkiego w Szczecinie jak i zaproszonych gości padło wiele ciepłych słów pod adresem odchodzącego komendanta. Na zakończenie uroczystości wszyscy zaproszeni goście, policjanci i pracownicy Policji składali inspektorowi Andrzejowi Sikorze gratulacje oraz życzenia zdrowia, pomyślności i realizacji zamierzonych dalszych planów na emeryturze.

st. sierż. Marcelina Pałaszewska

KPP w Pyrzycach

Related posts

PALIWOWY GANG W RĘKACH POLICJI

Techniczny

Pijany jechał ponad 200 km/h

Admin

Wypadek przed Lubiatowem. Cztery osoby w szpitalu.

Admin

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.