Express Pyrzycki
Sport

Pierwsza przegrana

W sobotę 29 sierpnia, Sokół Pyrzyce przegrał wyjazdowy mecz z Białymi Sądów 1-0. Jest to pierwsza porażka Pyrzyczan którzy w 3 spotkaniach zdobyli tylko 2 punkty.

Cała pierwsza część spotkania może iść w zapomnienie. Na boisku panował chaos i nic ciekawego się nie wydarzyło. Słaba gra obu drużyn nie napawała optymizmem przed drugą częścią gry. Jednak sytuacja zmieniła się po przerwie . Sokół zaczął odważniej atakować, co poskutkowało już w 58 minucie gdy faulowany w polu karnym gospodarzy był Piotr Kaczyński. Do rzutu karnego podszedł Ireneusz Dubik. Niestety, jego strzał obronił bramkarz z Sądowa. Już 3 minuty później Sebastian Mikuła wbił piłkę do bramki Białych, jednak sędzia dopatrzył się spalonego. Niestety, od tego momentu zaczęli rozkręcać się gospodarze, którzy coraz częściej atakowali bramkę Michała Gojlewicza. Musiał on kilkukrotnie ratować z opresji Pyrzycki zespół. Nie udało mu się to jednak w 84 minucie gdy po wyrzucie z autu, piłka trafiła na 7 metr do zawodnika Białych Mariusza Korcza który pewnym strzałem wprowadził swój zespół na prowadzenie. Sokół jeszcze próbował odrobić straty, jednak z ataków Pyrzyczan nic nie wychodziło.

Sokół: Michał Gojlewicz- Filip Kobierecki, Kamil Malinowski, Tobiasz Stankiewicz (68’ Marcin Langowski), Sebastian Mikuła- Piotr Kaczyński (69’ Piotr Imiela), Mateusz Zieliński- Konrad Kluska (45’ Daniel Wilczyński), Mateusz Domowicz, Rafał Mogielski (45’ Łukasz Zaborowski)- Ireneusz Dubik

Ławka: Wiktor Stankiewicz, Przemysław Oszmian, Marcin Langowski, Piotr Imiela, Daniel Wilczyński, Łukasz Zaborowski

W środę 2 września oba zespoły czeka rewanż, tym razem w pucharze Polski. Mecz odbędzie się w Sądowie o 18.

Related posts

Zaproszenie na turniej

Admin

Gotowi na nowy sezon? OSiR czeka na Twoje zgłoszenie!

Admin

Sylwester na sportowo – informacja MLKS Sokół Pyrzyce

Admin
Wczytywanie....