Express Pyrzycki
Sport

Orzeł lepszy od Sokoła

Po zwycięstwie z Zielonymi Zielin, piłkarze Sokoła Pyrzyce przegrali na własnym obiekcie z Orłem Trzcińsko Zdrój 3-1. Honorowego gola strzelił Tomasz Maćkowiak.

Kibice którzy po zwycięstwie we wcześniejszej kolejce liczyli na dobry wynik, mocno się zawiedli. Goście już w 18 minucie objęli prowadzenie, podwyższając je w 27 minucie. Minutę przed przerwą strzelili 3 bramkę, praktycznie zamykając Sokołom drogę do zwycięstwa. Nadzieje na choćby remis wróciły w 58 minucie gdy gola zdobył Tomasz Maćkowiak, jednak było to niestety wszystko co Pyrzyczanie mogli wywalczyć tego dnia.

Sokół: Michał Gojlewicz- Filip Kobierecki, Tomasz Maćkowiak, Kamil Malinowski, Piotr Imiela (46’Przemysław Słabowski)- Piotr Kaczyński, Mateusz Zieliński- Konrad Kluska, Rafał Mogielski, Daniel Wilczyński (71’ Adrian Mielczarek)- Łukasz Zaborowski

Ławka: Jakub Czosnykowski, Adrian Mielczarek, Przemysław Słabowski