Express Pyrzycki
Powiat

Ogromny zasięg stowarzyszenia

Ogromny zasięg Stowarzyszenia Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego. Statystyki strony internetowej stowarzyszenia pochodzą z dwóch niezależnych źródeł co potwierdza prawdziwość tych danych.

Strona internetowa 112pyrzyce.blogspot.com została założona w styczniu 2019 roku. Przez 3 miesiące funkcjonowania strony została ona wyświetlona ponad 63 000 razy.

Czy osoby, które zaglądają na stronę Stowarzyszenia to tylko mieszkańcy powiatu pyrzyckiego? Okazuje się, że nie. Osoby, które wchodzą na stronę znajdują się w różnych miejscach Polski, a nawet znajdują się zagranicą.

Ciężko byłoby uwierzyć w te statystyki gdyby nie fakt, że piszą do nas osoby z różnych części Polski. Takim przykładem jest chociażby Lwówek Śląski skąd napisała do nas osoba, która od pewnego czasu obserwowała nasze Stowarzyszenie i postanowiła zarejestrować podobnie działające w swoim powiecie.

Kolejnym dowodem na zasięg jaki osiąga Stowarzyszenie jest przeprowadzenie przez naszych członków zajęć edukacyjnych w przedszkolu ,,SMYK” w miejscowości Sobocisko pod Wrocławiem w październiku 2017 roku.

Bardzo cieszymy się z tego, że jesteśmy zauważalni nie tylko w powiecie pyrzyckim. Jesteśmy dumni z tego, że możemy być przykładem sprawnie i aktywnie działającego na co dzień Stowarzyszenia dla innych osób.

Dziękujemy! Zarząd i członkowie Stowarzyszenia Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego.

 

Related posts

Najlepsi matematycy w powiecie

Admin

21-latek zatrzymany za narkotyki

Admin

Wypadek przed Kluczewem

Admin
Wczytywanie....