Express Pyrzycki
Sport

Najlepszy mecz, najgorszy wynik

Czwarty ligowy mecz Sokoła Pyrzyce zakończył się porażką z Odrzanką Radziszewo 1-4. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Daniel Skrzypczak. Pyrzycznie zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Zdobyli tylko 2 punkty.

Mimo wyniku, było to najlepsze spotkanie w wykonaniu naszego zespołu. Od początku Sokół prowadził grę, gdy wydawało, się, że kontroluje spotkanie, w 25 minucie goście wyszli na prowadzenie. Po strzelonej bramce, przejęli inicjatywę co zaowocowało bramką w 38 minucie. Nasz zespół starał się, strzelić gola przed przerwą, jednak raził nieskutecznością. Druga część spotkania, podobna była do pierwszej, kibice oglądali szybką, płynną grę z obu stron. Niestety, w 60 minucie Odrzanka po rzucie karnym powiększyła swoje prowadzenie.  14 minut później było już 4-0. Honorową bramkę dla Sokoła zdobył w 80 minucie Daniel Skrzypczak.

Wynik nie odzwierciedla gry, bo Sokół grał z Odrzanką jak równy z równym, jednak goście wykorzystywali swoje okazje a gospodarze- nie Po czterech kolejkach sytuacja naszego zespołu jest beznadziejna. Sokół to jedyna drużyna która nie wygrała jeszcze spotkania. W czterech meczach zdobyliśmy tylko 3 gole, straciliśmy 7. Pozostaje więc  nadzieja, że Pyrzyczanie w końcu się przebudzą.

Sokół: Michał Gojlewicz- Filip Kobierecki, Tomasz Maćkowiak, Kamil Malinowski (70’ Piotr Imiela), Mateusz Zieliński- Łukasz Zaborowski, Piotr Kaczyński (46’ Daniel Skrzypczak)- Konrad Kluska (46’ Daniel Wilczyński), Rafał Mogielski, Ireneusz Dubik- Sebastian Mikuła

Ławka: Wiktor Stankiewicz, Dariusz Miaczkowski, Piotr Imiela, Daniel Skrzypczak, Daniel Wilczyński