Express Pyrzycki
Sport

Nadzieja na przełamanie

Po dwóch remisach i przegranej a także, po odpadnięciu z Pucharu Polski, Sokół w 4 ligowej kolejce podejmować będzie Odrzankę Radziszewo- spadkowicza z wojewódzkiej okręgówki. Mecz odbędzie się w na Pyrzyckim stadionie w sobotę o 16.

Pyrzyczanie do tej pory grają znacznie poniżej oczekiwań. Po remisie 1-1 z Mieszkiem Mieszkowice, przyszedł remis z Unią Dolice, również 1-1. Gorzej zarówno gra jak i niestety wynik wyglądały w spotkaniach z Białymi Sądów, najpierw ligowym przegranym 1-0, a następnie pucharowym, przegranym 3-1.

Zupełnie inaczej sezon zaczęła Odrzanka. Po zwycięstwach 4-0 z Zielonymi Zilelin i 4-1 z Gavią Choszczno, sobotni rywal Sokoła  był liderem. W trzeciej kolejce piłkarze z Radziszewa przegrali z Unią Dolice 1-0. Udało im się awansować do kolejnej rundy PP po zwycięstwie 2-0 nad Bezrzeczem Wołczkowo.

Nie da się więc ukryć, że faworytem sobotniej potyczki będzie zespół gości.  Odrzanka w tabeli jest 3, ma 6 punktów, zdobyła 8 bramek i tylko 2 straciła. Sokół natomiast jest 13 z 2 oczkami. Pyrzyczanie strzelili 2 bramki i 3 stracili. Pozostaje tylko nadzieja, że nasz zespół w końcu się przełamie i wygra pierwszy mecz w sezonie. Na pewno ich na to stać, choć nie będzie to łatwe zadanie, by pokonać dobrze dysponowaną Odrzankę, choć na pewno nie jest to zadanie niemożliwe co pokazało zwycięstwo z Błękitnymi 2 Stargard z zeszłego sezonu które przyszło w najmniej spodziewanym momencie.

Related posts

Sylwester na sportowo – informacja MLKS Sokół Pyrzyce

Admin

Medal dla Pyrzyczanina

Admin

Towarzyski turniej piłki siatkowej

Admin
Wczytywanie....