Express Pyrzycki
RegionSport

Młodzi piłkarze w natarciu

W dniach 6-7 września na pyrzyckim stadionie odbył się drugi ogólnopolski turniej Mlekovita Cup. W rozgrywkach brały udział poszczególne drużyny drużyny rocznika 2005 grup A i B.

ROCZNIK 2005 GRUPA „A”

Akademia Piłkarska Sokół Pyrzyce II

Football Academy Szczecin​

Polonia Słubice​​​

ABC Futbolu Dębno​​​

Akademia Mistrzów Futbolu Szczecin

Hanza Goleniów   ​​​ ​​​​

ROCZNIK 2005 GRUPA „B”

Akademia Piłkarska Sokół Pyrzyce I

Salos Szczecin​​​​

Brazil da Bola Stargard​​

UKP Zielona Góra​​

Arkonia Szczecin ​​

Żaki Szczecin​​​​

Półfinał A           Akademia Piłkarska Sokół Pyrzyce I – Brazil da bola Stargard   0:0 karne 3:2

Półfinał B           Salos Szczecin – Football Academy Szczecin​ 2:1

Mecz o miejsce XI     Akademia Piłkarska Sokół Pyrzyce II – Hanza Goleniów                     5:0

Mecz o miejsce IX     Akademia Mistrzów Futbolu Szczecin – Żaki Szczecin​                         0:2

Mecz o miejsce VII ABC Futbolu Dębno – Arkonia Szczecin                                                        3:0

Mecz o miejsce V   Polonia Słubice – UKP Zielona Góra                                                                3:1

Mecz o miejsce III BRAZIL DA BOLA STARGARD   – Football Academy Szczecin                  1:2

FINAŁ Akademia Piłkarska Sokół Pyrzyce I – Salos Szczecin                                                      3:1

 

Klasyfikacja Końcowa :

1. AP Sokół Pyrzyce

2. Salos Szczecin

3. Football Academy Szczecin

4. Brazil Da Bola Stargard

5. Polonia Słubice

6. UKP Zielona Góra

7. ABC Futbolu Dębno

8. Arkonia Szczecin

9. Żaki Szczecin

10. AMF Szczecin

11.AP Sokół Pyrzyce II

12. Hanza Goleniów

Najlepszy bramkarz – Adam Toboła ( AP SOKÓŁ Pyrzyce I )

Król strzelców – Dawid Kroczek ( Football Academy Szczecin )

Najlepszy zawodnik – Błażej Szymczyk ( Brazil da Bola Stargard )

Dnia 07.09.2014 r. w rozgrywkach brały udział poszczególne drużyny rocznika 2004 grup               A i B, których wyniki były następujące:

Rocznik 2004   GRUPA „A”

Akademia Piłkarska Sokół Pyrzyce I,

Akademia Mistrzów Futbolu Szczecin,

Stilon Gorzów,

Salos Szczecin,

Łucznik Strzelce Krajeńskie,

Gavia Choszczno,

Rocznik 2004   GRUPA „B”

ABC Futbolu Dębno,

Arkonia Szczecin,

Orzeł Międzyrzecz,

Akademia Piłkarska Reissa Szczecinek,

Football Academy Szczecin,

Akademia Piłkarska Sokół Pyrzyce II

Półfinał „A”   Stilon Gorzów – Football Academy Szczecin                            4:0

Półfinał „B” Gavia Choszczno – ABC Futbolu Dębno                       0:3

Mecz o miejsce XI Akademia Mistrzów Futbolu – Akademia Piłkarska Sokół Pyrzyce II0:3

Mecz o miejsce IX Salos Szczecin – Arkonia Szczecin                                                                    1:2

Mecz o miejsce VII Akademia Piłkarska Sokół Pyrzyce I – Orzeł Międzyrzecz    1:1 k.(4:3)

Mecz o miejsce V Łucznik Strzelce Krajeńskie – AkademiaPiłkarska Reissa Szczecinek     0:1

Mecz o miejsce III Football Academy Szczecin – Gavia Choszczno                                          5:1

Stilon Gorzów – ABC Futbolu Dębno                                                                                                    0:1

Klasyfikacja końcowa:

I     MIEJSCE -ABC Futbolu Dębno

II     MIEJSCE – Stilon Gorzów

III     MIEJSCE – Football Academy Szczecin

IV     MIEJSCE – Gavia Choszczno

V     MIEJSCE -Akademia Piłkarska Reissa Szczecinek

VI     MIEJSCE – Łucznik Strzelce Krajeńskie

VII   MIEJSCE – Akademia Piłkarska Sokół Pyrzyce I

VIII MIEJSCE – Orzeł Międzyrzecz

IX MIEJSCE   – Arkonia Szczecin

X MIEJSCE -Salos Szczecin

XI MIEJSCE -Akademia Piłkarska Sokół Pyrzyce II

XII MIEJSCE -Akademia Mistrzów Futbolu

Najlepszy bramkarz – Michał Samborski (ABC Futbolu Dębno )Król strzelców – Bartosz Kruszewski ( AP Sokół Pyrzyce I )

Najlepszy zawodnik- Krystian Wenerski ( Stilon Gorzów )

Sokół Pyrzyce I oraz Sokół Pyrzyce II rocznik 2005: Toboła Adam , Mroczek Jakub , Stasiak Bartosz, Świątek Dominik , Kazimierczak Błażej, Zalewski Miłosz , Bulanowski Aleksander, Tomaszewski Karol , Pawlak Filip, Jedrzejewski Jakub , Kruszewski Bartosz , Lenartowicz Maciej , Szol Mateusz , Garanin Jakub , Starzyński Kajetan , Banasiak Aleksandra, Węgrzynowski Nikodem, Mroczek Adam.

 

Sokół Pyrzyce I oraz Sokół Pyrzyce II 2004 : Kowalczyk Michał, Toboła Adam , Mroczek Jakub, Skolimowski Aleksander, Skiba Mateusz , Geldner Jakub , Pawłowski Jakub, Podraska Łukasz, Ochroński Bartosz , Wójciak Filip, Szol Mateusz , Lenartowicz Maciej, Węgrzynowski Nikodem, Kazimierczak Błażej, Zalewski Miłosz , Bulanowski Aleksander, Pawlak Filip, Tomaszewski Karol , Geldner Jakub, Jedrzejewski Jakub , Kruszewski Bartosz , Pawłowski Jakub.

Related posts

Razem znaczy więcej

Admin

Niedofinansowane przedszkola. Mieszkańcy pytają o sprawiedliwość

Admin

Brzeska szkoła pod patronatem Uniwersytetu Szczecińskiego

Admin
Wczytywanie....