Express Pyrzycki
RegionSport

Koniec rundy jesiennej

15 kolejek, 3 miejsce, 29 punktów- Tak wygląda sytuacja Sokoła po rundzie jesiennej. Planem, na razie nie wykonanym jest awans.

Pierwszy mecz rundy co prawda przegrany, ale zweryfikowany przez ZZPN jako walkower dla Sokoła, z powodu gry nieuprawnionego zawodnika. Później, do 13 kolejki Pyrzyczanie nie przegrali żadnego meczu. Wygrali 7, a zremisowali 5 z nich.

13. kolejka to derby z Mechanikiem Warnice, który cały czas plasował się w środkowych miejscach tabeli. Nie zmieniło to jednak faktu, że Sokół przegrał i to aż 1-6. Drużyna jednak wyciągnęła wnioski z nieudanego meczu i w następnym, wyjazdowym spotkaniu zwyciężyła z Piastem Karsko golami strzelonymi w ostatnich minutach. Sokół na koniec rundy mierzył się z liderem tabeli- Błękitem Pniewo. Mecz przegrany 1-3 zepchnął naszą drużynę na 3 miejsce.

Sokół wymieniany w gronie faworytów, przez większość sezonu spełniał oczekiwania, ale pod koniec rundy czegoś zabrakło. Do lidera tracimy 5 punktów, a do 2 miejsca (Orzeł Trzcińsko-Zdrój), które nadal daje awans 2 punkty. Nadzieje są ogromne, chęci także, teraz ważne tylko, aby dobrze przepracować okres przygotowawczy i zostawić na boisku wszystkie siły w piętnastu wiosennych meczach. Gdy się uda awansować, Pyrzyczan czeka rywalizacja z zespołami ze Świnoujścia, Barlinka czy Nowogardu. Więc pomimo zadyszki pod koniec rundy, nadal pozostajemy w gronie faworytów do awansu. Przychodźmy, więc na stadion i wspierajmy pyrzycką drużynę w walce o wyższą ligę.

Related posts

„Kiedy tworzę, otwierają się drzwi do innego świata”

Admin

Pożar pod lasem w Trzeborzu (galeria)

Admin

Sokół wygrał z Błękitnymi

Admin
Wczytywanie....