Express Pyrzycki
PolicjaRegion

Areszt za usiłowanie zabójstwa

             Przynajmniej trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie 61 letni mężczyzna, który kilka dni temu ugodził nożem swoją byłą konkubinę. Na szczęście żadna z ran nie okazała się dla kobiety śmiertelna. 

             Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór.  54  letnia kobieta przebywała w swoim mieszkaniu.  domu wszedł jej były konkubent. Idąc do pokoju w którym przebywała, sprawca sięgnął po leżący na szafce nóż kuchenny. Gdy zbliżył się na wystarczającą odległość zadał kobiecie dwa ciosy. To i pomoc natychmiast wezwanej na miejsce załogi karetki pogotowia ratunkowego pozwoliło pokrzywdzonej przeżyć. Po udzieleniu pierwszej pomocy przewieziona została do pyrzyckiego szpitala.

             Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci po ustaleniu przebiegu zajścia zatrzymali ciągle będącego tam sprawcę.  W chwili zatrzymania w organizmie miał ponad dwa promile alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, mężczyzna usłyszał od Prokuratora zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozić może mu nawet dożywotnie pozbawienie wolności. W trakcie przesłuchania podejrzany nie przyznał się do winy. Na wniosek Prokuratora, Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Related posts

Wybrzmiały „Piosenki naszych rodziców”! (GALERIA)

Admin

Sąd nie zgodził się z wojewodą w sprawie Przelewic

Admin

Finał wyjątkowego projektu

Admin
Wczytywanie....