Express Pyrzycki
PolicjaRegion

6 lat znęcał się nad rodzicami

Przez niemal sześć lat urządzał w domu swoim rodzicom istne piekło. Jego życie toczyło się jedynie wokół alkoholu i awantur. Pił, a później całą energię wyładowywał na rodzicach. Teraz najbliższe przynajmniej trzy miesiące 40 letni mężczyzna spędzi w areszcie.

Przez wszystkie lata poniżeń, wyzwisk, szarpania i bicia ze strony syna, rodzice cierpieli, ale nie chcieli składać zawiadomienia o przestępstwie w nadziei że przyjdzie dzień, w którym zrozumie i zmieni swoje postępowanie. Doraźnie wzywali na interwencje policyjne patrole, wdrożona została procedura Niebieskiej Karty. W końcu nadszedł 8 marca. 40 latek postanowił w najlepiej sobie znany sposób uczcić dzień kobiet. Po wypiciu alkoholu po raz kolejny wszczął w domu awanturę. I znowu w kierunku rodziców padły wyzwiska, doszło do użycia przemocy.

Wezwani na interwencję policjanci zatrzymali krewkiego syna, udało im się również przekonać jego rodziców do tego, by po latach cierpienia w końcu pozwolić organom ścigania sobie pomóc i złożyli stosowne zawiadomienie o przestępstwie. Mężczyzna po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie usłyszał zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad rodziną za co grozi mu do 5 lat więzienia. We wtorek 11 marca decyzją Sądu Rejonowego w Stargardzie Szczecińskim 40 latek został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Related posts

„Mistrzowie” parkowania 2

Admin

Symbole Światowych Dni Młodzieży w Pyrzycach – powitanie (Galeria)

Admin

Listen up: 3 Canadian fashion podcasts you should hear

Admin
Wczytywanie....