Express Pyrzycki
PolicjaPyrzyceRegion

41-latek zatrzymany za narkotyki

Pyrzyccy kryminalni nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. W ostatnim czasie to już czwarta osoba zatrzymana za posiadanie narkotyków. Tym razem kryminalni zatrzymali 41 – letniego mężczyznę, który posiadał znaczne ilości marihuany.


Intensywne działania policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pozwoliły na zatrzymanie kolejnej osoby podejrzanej o posiadanie narkotyków. Do zatrzymania 41 – latka doszło w miniony weekend na terenie Pyrzyc.
Podczas dynamicznego zatrzymania funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie woreczki strunowe z zawartością suszu roślinnego. Ponadto w miejscu zamieszkania mężczyzny w wyniku przeszukania także ujawniono substancje zakazane. Przeprowadzone czynności przez technika kryminalistyki wykazały, że zabezpieczone substancje to ponad 140 gramów marihuany.
Mężczyznę zatrzymano i doprowadzono do Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach.
Prokurator Rejonowy w Pyrzycach przedstawił mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Natomiast na wczorajszym (27.02) posiedzeniu sąd zdecydował o zastosowaniu wobec 41 – latka tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.
Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

sierż. szt. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach

Related posts

Każdy wyszedł radosny (Galeria)

Admin

Pasterka 2013

Admin

Młode pokolenie budzi Pyrzyce

Admin
Wczytywanie....