Express Lokalny
Pyrzyce

Niedziela pod znakiem biegów

W niedzielę, 19 marca odbyła się kolejna edycja popularnej imprezy biegowej „Pyrzycka Szybka Dycha”. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 700 uczestników, którzy rywalizowali na dystansach 5 i 10 kilometrów.

Start zawodów odbył się punktualnie o godzinie 12:00, a na starcie pojawiło się wielu utytułowanych biegaczy oraz amatorów sportu. Najważniejszym wydarzeniem imprezy był oczywiście bieg główny na dystansie 5 i 10 kilometrów. Uczestnicy mieli do pokonania trasę głównymi ulicami Pyrzyc. Wszyscy biegacze otrzymali unikalne numery startowe oraz koszulki z logiem imprezy, co pozwoliło na wyróżnienie się na trasie i wśród tłumu kibiców.

Ponadto, podczas tegorocznej edycji imprezy po raz pierwszy odbył się Bieg Smoka, który był przeznaczony dla najmłodszych. To doskonała okazja dla najmłodszych miłośników biegania do zdobycia pierwszych sportowych trofeów i wzięcia udziału w niezapomnianych zawodach.

Organizatorzy imprezy zapewnili nie tylko piękną trasę, ale także liczne atrakcje dla uczestników i kibiców. Na mecie czekały na nich przekąski, napoje izotoniczne oraz nagrody dla zwycięzców. W trakcie biegu nie zabrakło dopingujących kibiców, którzy głośnymi okrzykami i oklaskami dopingowali uczestników.

„Pyrzycka Szybka Dycha” to świetna okazja dla miłośników biegania, którzy chcą poczuć niepowtarzalną atmosferę zawodów oraz zdobyć nowe sportowe doświadczenia. To doskonała impreza dla każdego, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania, która z pewnością zostanie na długo w pamięci uczestników i kibiców.

ACHĘCAMY DO PRZESYŁANIA INFORMACJI I BEZPŁATNYCH OGŁOSZEŃ:

DOŁĄCZ DO GRUPY PYRZYCKIEJ NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/groups/

(ps), fot. (rpk)

Related posts

Finał wyjątkowego projektu

Admin

W Boże Ciało chrystusowcy odwiedzą podwórka i osiedla

Admin

Rok szkolny dobiegł końca (GALERIA FOTO)

Admin
Wczytywanie....