LipianyPowiat

Wiosenne sprzątanie w podlipiańskim lesie

18 marca nad jeziorem Chłop koło Lipian odbyła się akcja „Spotkanie w lesie”, zorganizowana z inicjatywy Marty Hołownia, lokalnej działaczki wraz ze stowarzyszeniem „Fabryka Dobrego Czasu” oraz przy wsparciu gminy Lipiany, Nadleśnictwa Myślibórz, stowarzyszenia „Nasze Przedszkolaki” i Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipianach. Celem akcji było sprzątnięcie okolicznego lasu oraz zebranie środków na cel charytatywny.

W akcji wzięło udział wiele osób, w różnym wieku, ale przede wszystkim najmłodsi. Dzięki temu, że organizatorzy zadbali o to, aby akcja była przyjazna dla rodzin z dziećmi, uczestnictwo w niej było bardzo atrakcyjne dla całych rodzin. W czasie sprzątania w lesie, można było poznać nowych ludzi, a jednocześnie zrobić coś dobrego dla środowiska.

Można było zjeść lub zabrać na wynos pyszne ciasta i nabyć różnego rodzaju ozdoby. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony został na cel charytatywny.

Akcja „Spotkanie w lesie”, tak jak jej dwie poprzednie edycje, okazała się ogromnym sukcesem. Ludzie zebrali się, aby działać razem i wykonać coś dobrego dla środowiska. Jednocześnie, udało się zebrać środki na cel charytatywny, co niewątpliwie stanie się ważnym darem serca. Dzięki inicjatywie Marty Hołowni i wsparciu lokalnych organizacji, udało się połączyć sprzątanie lasu z miłym spędzeniem czasu wśród przyjaciół i rodziny. Jest to przykład na to, że małe inicjatywy mogą mieć duży wpływ na poprawę jakości życia i środowiska.

(rpk)

ZACHĘCAMY DO PRZESYŁANIA INFORMACJI I BEZPŁATNYCH OGŁOSZEŃ:

DOŁĄCZ DO GRUPY LIPIAŃSKIEJ NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/groups/grupalipianska

Related posts

Hiszpańskie praktyki uczniów technikum

Admin

Konferencja prasowa Polskiego Stronnictwa Ludowego (wideo)

Admin

Pijany chciał zwalniać policjantów

Admin