Lipiany

Wiosnę rozpocznijmy wyjątkowym spotkaniem

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a to znaczy, że przed nami kolejne już spotkanie w lesie zorganizowane przez znaną pyrzycką działaczkę społeczną, Martę Hołownię. To wyjątkowa okazja, aby spotkać się z przyrodą i z innymi ludźmi, którzy czują potrzebę dbania o nią.

Spotkanie odbędzie się już po raz trzeci, w sobotę 18 marca o godzinie 12.00 nad jeziorem w Przywodziu, w gminie Lipiany. – To wspólnotowe spotkanie ma kilka ważnych głównych celów : sprzątanie lasu, pomoc potrzebującym dzieciom oraz integrację mieszkańców Ziemi Pyrzyckiej. – mówi organizatorka.

W celu uczestnictwa w spotkaniu warto zabrać ze sobą kiełbasę, chlebek oraz coś na ząb i napój. Nie zapomnijcie także o rękawiczkach do sprzątania oraz wygodnych butach. Organizatorzy zapewniają ognisko, papierowe tacki oraz worki na śmieci. Dodatkowo będzie możliwość zakupu pysznych ciast na kiermaszu – jeśli chcecie, możecie przynieść swoje pojemniki na wynos.

Partnerami przy organizacji spotkania są: gmina Lipiany, OSP Lipiany, Nadleśnictwo Myślibórz oraz stowarzyszenia „Fabryka Dobrego Czasu” i „Nasze przedszkolaki”.

(ps), fot. archiwum organizatora

Related posts

Zobacz, kiedy chodzi „kolęda”

Admin

Remont Przedszkola w Lipianach

Redakcja Lipiany

Energetyczna inwestycja w Lipianach

Admin