Connect with us

Pyrzyce

Zaczynają się prace na Poznańskiej

Opublikowano

dnia

Zgodnie z zapowiedziami powoli zaczynają się prace związane z remontem ulicy Poznańskiej w Pyrzycach. Na razie trwa wymiana sieci w ulicy, której inwestorem jest PPK. W późniejszym czasie planowany jest dalszy etap pełnej modernizacji drogi powiatowej od skrzyżowania ulic Staromiejskiej i Warszawskiej.

W związku z rozpoczęciem prac zmieniona została organizacja ruchu w rejonie szkoły „Dwójki”. Ze względu na wyłączenie z ruchu przebiegającego obok niej odcinka, dojazd zarówno do ulicy Ciepłowniczej, jak i Staromiejskiej możliwy jest objazdem przez ulicę Owocową.

Warto zaznaczyć, że ulica Owocowa również jest przed remontem, więc obecny stan jej nawierzchni zmusza do szczególnego zmniejszenia prędkości. Prace powiatu związane z ulicą Poznańską mają natomiast docelowo objąć odcinek od skrzyżowania ze Staromiejską i Ciepłowniczą do ulicy Jana Pawła II.

(ps)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Pyrzyce

Kolejna awaria. Tym razem na Bogusława

Opublikowano

dnia

Autor

Pyrzyckie Przedsiębiorstwo Komunalne poinformowało na swoim internetowym profilu o awarii sieci wodociągowej przy ul. Bogusława.

W związku z awarią do godziny 18:00 nie będzie wody przy ulicach: Bogusława, Szczecińskiej, Żwirki i Wigury, Równej, Kościuszki, Rejtana, Poniatowskiego, Dworcowej, Pod Lipami oraz Narutowicza.

Jest to druga awaria sieci wodociągowej w tym miesiącu. Niespełna tydzień temu awarii uległ wodociąg w ciągu ul. Ogrodowej.

(ps), fot. arch.

Kontynuuj czytanie

Pyrzyce

Podziękowanie dla Pyrzyczanina

Opublikowano

dnia

Autor

W związku z zakończeniem pełnienia funkcji prezesa Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej, podziękowania Dariuszowi Jagielle złożył wicemarszałek Olgierd Kustosz.

Odchodzący z funkcji prezes ZZPS od wielu lat jest działaczem i trenerem sportowym, między innymi w MLKS Żak Pyrzyce. Decyzją delegatów na zebranie sprawozdawczo-wyborcze nowym prezesem został Marek Mierzwiński.

(ps), fot. Facebook.com/OKustosz

Kontynuuj czytanie

Partnerzy

Reklama

Kursy walut

kursy walut Kursy dostarcza ekantor.pl | Odświeżenie za 60

#Pyrzyce na Instagramie

No images found!
Try some other hashtag or username
Reklama

Popularne