Connect with us

Pyrzyce

Na Staromiejskiej praca wre

Opublikowano

dnia

Trwa dalszy ciąg prac remontowych przy ulicy Staromiejskiej w Pyrzycach. W drugim etapie wymieniana jest nawierzchnia jezdni i chodników od skrzyżowania z ulicą Górną do skrzyżowania z ulicą Poznańską.

W obecnej kadencji, dzięki staraniom powiatu ze starostą Stanisławem Stępniem na czele konsekwentnie prowadzone są prace modernizacyjne jednego z głównych ciągów komunikacyjnych Pyrzyc. Ulica Staromiejska stanowi bowiem jedyny objazd centrum miasta od strony wschodniej, często wykorzystywany przez pojazdy osobowe, w szczególności kierujące się na drogę wojewódzką w kierunku Dolic. Logiczne jest więc, że to właśnie ta ulica została ujęta jako pierwsza do pełnej modernizacji.

Obecnie trwają intensywne prace związane z wymianą dotychczasowej nawierzchni chodnika z płyt betonowych na kostkę polbrukową oraz przygotowywane są wjazdy do posesji. Następnie wymieniona zostanie nawierzchnia asfaltowa. Prace, mające na celu poprawę jakości korzystania z drogi, prowadzone są przy wsparciu finansowym z Funduszu Dróg Samorządowych.

(ps)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Pyrzyce

Wigilia Paschalna z Pyrzyc

Opublikowano

dnia

Autor

Wigilia Paschalna – 3 kwietnia 2021

Transmisja z parafii pw. św. Ottona w Pyrzycach

Opublikowany przez Express Lokalny Sobota, 3 kwietnia 2021
Kontynuuj czytanie

Pyrzyce

Liturgia Męki Pańskiej

Opublikowano

dnia

Autor

Na transmisję zapraszamy o godz. 19:00

https://fb.watch/4D1tBhD9BO/
Kontynuuj czytanie

Partnerzy

Reklama

Kursy walut

kursy walut Kursy dostarcza ekantor.pl | Odświeżenie za 60

#Pyrzyce na Instagramie

No images found!
Try some other hashtag or username
Reklama

Popularne