Express Pyrzycki
LipianyPowiatPyrzyce

Zobacz, kiedy chodzi „kolęda”

Grafik odwiedzin duszpasterskich.

Parafia pw. św. Ottona w Pyrzycach – księża chrystusowcy

27.12.2018 Czwartek 11:00Okunica
28.12.2018 Piątek11.00 – Rzepnowo
14.30 – Stróżewo
29.12.2018 Sobota 16:00Wojska Polskiego 1-25
Wojska Polskiego 2-20
Wojska Polskiego 22-40
Kwiatowa 1-20
Kwiatowa 21-37
30.12.2018 Niedziela 15:00Różana
Willowa
Dąbrowskiego 20 A-C
Dąbrowskiego 20 D-F
Dąbrowskiego 18 A-D
2.01.2019 Środa 16:00Dąbrowskiego 16 A-D
Dąbrowskiego 14 A-D
Dąbrowskiego 14 E-F; 12 D
Dąbrowskiego 12 A-C
Dąbrowskiego 10 A-C
Dąbrowskiego 8 A-C
3.01.2019 Czwartek 16:00Dąbrowskiego 6 A-C
Kilińskiego 1C; Domki
Kilińskiego 1 A-B
Kilińskiego 2; 3C
Kilińskiego 3 A-B; Domki
4.01.2019 Piątek 16:00Kilińskiego 4; 6
Kilińskiego 5; 7 D-E
Kilińskiego 7 A-C
Kilińskiego 9 A-B
Kilińskiego 9 C-D
Kilińskiego 11 A-C
5.01.2019 Sobota 15:00Kilińskiego 13 A-C
Kilińskiego 15 A-C
1 Maja 1; 1 A- B
1 Maja 2; 3
1 Maja 3 A-B
7.01.2019 Poniedziałek 16:001 Maja 4;6
1 Maja 8;10
1 Maja12;14
1 Maja 18 A-C
1 Maja 20 A-C
1 Maja 20 D-F
8.01.2019 Wtorek 16:002 Marca, Wały Chrobrego
Zabytkowa 2-50
Zabytkowa 3 A-B
Zabytkowa 3 C-D
Plac Wolności 2 A-B
Plac Wolności 2 C-E
9.01.2019 Środa 16:00Szkolna 2-5; 3
Szkolna 6-38
Barnima
Głowackiego 1-33
Głowackiego 35-49; Magazynowa
10.01.2019 Czwartek 16:00Niepodległości 1,2,3,4,5,7,9,11,13,6
Niepodległości 10, 15-35
Niepodległości 12, 12-38
Niepodległości 37-49
Jana Pawła II
11.01.2019 Piątek 16:00Narutowicza 1 A-B, 3
Narutowicza 4, 8 A-C
Ogrodowa 1-31
Ogrodowa 2-26
Ogrodowa 28-44
Ogrodowa 33-79
12.01.2019 Sobota 15:00Krótka 1 A-C
Krótka 2 A-C
Krótka 2 D-E
Krótka 3 A-C
Krótka 6 A-C
13.01.2019 Niedziela 15:00Krótka 4 A-C
Krótka 5 A-B + 4 D
Krótka 7
Krótka 8 A-B + Bankowa 3C
Bankowa 3 A-B
14.01.2019 Poniedziałek 16:00Pod Lipami 1 A-B + 2 D
Pod Lipami 2 A-C
Pod Lipami 3 A-C
Pod Lipami 4 A-B + 5 C
Pod Lipami 5 A- B + 6 B
Pod Lipami 7-9
Pod Lipami 6 A + 10
15.01.2019 Wtorek 16:00Stargardzka 5-7
Stargardzka 9 A-B ; 11
Stargardzka 13 A- 18
Stargardzka 20-49; Wiosenna
Poniatowskiego 3-29
Poniatowskiego 4 A-C
Poniatowskiego 16 A-C
16.01.2019 Środa 16:00Bogusława 4-8
Bogusława 5 A-C; 7
Bogusława 9-11
Bogusława 10-16
Bogusława 17-21
Bogusława 18,22,24
Bogusława 23,26,28
17.01.2019 Czwartek 16:00Dworcowa 1-7 + PKP
Dworcowa 9-17 A
Dworcowa 17 B- 19, 21, 23
Żwirki Wigury 2-36/2
Żwirki Wigury 38 do końca i 1-4
18.01.2019 Piątek 16:00Szczecińska 1-21 A
Równa, Szczecińska 21 B do końca
Kościuszki 1-8
Kościuszki 10- 22
Kościuszki 26-57
Rejtana 1,2,3
19.01.2019 Sobota 15:00Rejtana 4 A,B,C
Rejtana 5A- 7B
Rejtana 9 A-B
Rycerza Przybora 1-31
Rycerza Przybora 2-60
20.01.2019 Niedziela 15:00Młodych Techników
Lipiańska 1-27
Lipiańska 29-35
Lipiańska 36-71
21.01.2019 Poniedziałek 16:00Mickiewicza
Mickiewicza
Mickiewicza
Mickiewicza
22. 01 Wtorek g. 16.Podmiejska Tuwima, Krasickiego, Przyszłości, Basenowa
22. 01 Wtorek g. 16Słowackiego, Kochanowskiego, Kasprowicza
22. 01Uzupełnienia

Parafia pw. Stanisława BM w Kozielicach

Czwartek 27 grudnia Mielno 20 – 34

Piątek 28 grudnia  Mielno 35 – 65 bez Kolonii

Środa 2 stycznia  Mielno od 67  do 4  i Kolonia

Czwartek 3 stycznia  Mielno od 6  – 19

Piątek 4 stycznia  Rokity

Sobota 5 stycznia Przydarłów od Kolonii oraz Zadeklino

Poniedziałek 7 stycznia  Łozice 22-17 oraz 1

Wtorek 8 stycznia Łozice  2, 3, 4,  25, 5a, 24, 24a, 16

Środa 9 stycznia Łozice  26, 15, 6-13a, 14

Czwartek 10 stycznia Siemczyn blok 14 i 13, 3, 4, 8 i 9

Piątek 11 stycznia Siemczyn 12, 5, 6, 7

Sobota 12 stycznia Kozielice   106A oraz blok 106 i 109

Poniedziałek 14 stycznia  Kozielice 89a – 69

Wtorek 15 stycznia  Kozielice 68b – 58A oraz 101 i 110

Środa 16 stycznia  Kozielice 57 – 43 a

Czwartek 17 stycznia Kozielice 46 – 30

Piątek 18 stycznia  Kozielice 29 – 14 oraz 105, 104, 103, 102 i 96

Sobota 19 stycznia Kozielice 13 – 94 i uzupełnienia

Początek kolędy o godzinie 1600, w soboty o godzinie 900

Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Lipianach

  • w piątek 28.12 – Osetna, Przywodzie, Pyrzycka 47, 55, 56, Będzin, Prądnik, – od godz. 10.00
  • w sobotę 29.12 – Mironów, Dębiec (przy zjeździe na Derczewo numery: 1 – 4), Miedzyń,  Żarnowo, – od godz. 10.00
  • w niedzielę 30.12 – ul. Pyrzycka (cała) – zaczynamy od numerów nieparzystych, następnie numery parzyste od końca – od godz. 14.00.

Related posts

Gra terenowa dla młodych już w sobotę!

Admin

W niedzielę festyn zielonoświątkowców

Admin

Burmistrz boi się referendum?

Admin
Wczytywanie....