Connect with us
a>

Powiat

Jeden powiat, wiele opinii

Published

on

Pod tytułowym hasłem uruchamiamy nowy portal „Express Lokalny”. Express, bo w dzisiejszym świecie szybkość przekazu jest niezmiernie ważna, a wręcz pożądana. Lokalny, bo poruszane tematy będą dotyczyć nie tylko Pyrzyc, ale również pozostałych gmin i miejscowości wchodzących w skład naszego powiatu. Dziękując za minione lata z „Życiem Pyrzyc” i „Pyrzyce24” zapraszam, zapraszamy do czegoś nowego.

Wybory samorządowe, które odbyły się nieco ponad miesiąc temu częściowo zmieniły sytuację polityczną naszej okolicy. Tak jak zapowiadałem – „Życie Pyrzyc” po czterech latach zakończyło swoją działalność. Jednocześnie rozmowy z wieloma z Was doprowadziły mnie do wniosku, że nie warto zostawiać próżni. Tak oto narodziła się idea nowego portalu. Tym razem jednak o charakterze publicystycznym. Razem z poszczególnymi samorządowcami i działaczami organizacji społecznych chcemy się skupić na przedstawianiu opinii publicznej naszego spojrzenia na otaczający nas świat i tematy, którymi żyjemy. Nie zabraknie oczywiście ciekawostek czy galerii zdjęciowych z różnych wydarzeń. Niemniej jednak zmienia się charakter portalu, dlatego też zmieniamy nazwę i rezygnujemy z charakterystycznego dla mediów informacyjnych „24”.

Liczymy na to, że „Express Lokalny” będzie dobrym następcą swojego poprzednika.

Remigiusz Pajor-Kubicki

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Powiat

Szpital zaprasza na białą sobotę

Published

on

Po raz kolejny organizowana jest biała sobota. Szczegóły informacji na plakacie.

 

Continue Reading

Powiat

Powiat ustalił komisje

Published

on

Rada Powiatu Pyrzyckiego na wczorajszej sesji ustaliła podział komisji stałych, które będą działały w nadchodzącej kadencji.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama
Partnerzy

Advertisement

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.