Connect with us
a>

Pyrzyce

Trzy kluby w pyrzyckiej Radzie Miejskiej

Published

on

Radni Rady Miejskiej w Pyrzycach pracować będą w ramach trzech klubów radnych. Przedstawiciele klubów poinformowali o swoich decyzjach pod koniec pierwszej sesji.

Najwięcej, bo 7 członków liczy klub radnych „Bezpartyjne Pyrzyce”. W jego skład wchodzą radni wybrani z komitetów „Moje Pyrzyce” (Damian Błażejewski, Mariusz Majak i Tomasz Posyniak), „Skuteczny Samorząd Bezpartyjny” (Mariusz Ogrodnik i Mirosław Stasiak), „Niezależni dla Ziemi Pyrzyckiej” (Remigiusz Pajor-Kubicki) i „Przywróćmy Normalność” (Jerzy Wroński). Swój klub w radzie posiada również ugrupowanie „Prawo i Sprawiedliwość”. W jego skład weszli: Grażyna Słodkowska, Przemysław Golczyk, Artur Kurowski, Hubert Łuszczyk i Mariusz Szymkowicz. Oba kluby radnych podjęły współpracę. Mając razem 12 radnych, większość w Radzie Miejskiej ma centroprawicowa koalicja.

Swój klub radnych założyli także radni wybrani z komitetu burmistrz Marzeny Podzińskiej. Tak jak w poprzedniej kadencji nosi on nazwę „Pracujmy Razem”, a w jego skład wchodzą: Iwona Ksel, Małgorzata Piotrowska i Paweł Retecki.

(ps), fot. Martyna Wysocka

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pyrzyce

Przedsiębiorczość w ogólniaku

Published

on

We wtorek 11.12.18 r. klasa 1b zakończyła zajęcia warsztatowe w ramach projektu „Przedsiębiorczość szansą na Twój sukces – Promowanie przedsiębiorczości wśród młodzieży” finansowanego z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.

(więcej…)

Continue Reading

Pyrzyce

Pyrzyckie przymiarki do remontu basenu

Published

on

Już w najbliższy czwartek pyrzyccy radni będą głosować nad projektem przyszłorocznego budżetu. Wśród zaplanowanych do wydatkowania środków są również te, które mają być przeznaczone na basen.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama
Partnerzy

Advertisement

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.