Connect with us
a>

Pyrzyce

Nowa rada zaprzysiężona. Mariusz Majak przewodniczącym

Published

on

Ósma kadencja pyrzyckiej Rady Miejskiej rozpoczęła się 22 listopada br. Pierwsza sesja została inaugurowana hymnem narodowym.

Przewodniczącym obrad był najstarszy wiekiem radny – Jerzy Wroński. Po wręczeniu zaświadczeń o wyborze na radnego, nastąpiło ślubowanie, zwieńczone w myśl roty słowem: Ślubuję z opcjonalnym: Tak mi dopomóż Bóg. Następnie odbyło się pierwsze tajne głosowanie – wybór przewodniczącego rady, którym niemal jednomyślnie (przy 14 głosach za i 1 przeciw) został Mariusz Majak z klubu radnych „Bezpartyjne Pyrzyce”. Nastąpiła zmiana porządku obrad, gdyż zdecydowano wybrać także wiceprzewodniczących Rady Miejskiej. Zgłoszono trzy kandydatury, spośród których wybrani zostali: Mirosław Stasiak z klubu „Bezpartyjne Pyrzyce” oraz Mariusz Szymkowicz z klubu „Prawo i Sprawiedliwość” – przy jednakowej ilości jedenastu głosów. Iwonę Ksel z klubu radnych „Pracujmy Razem” poparło pięciu głosujących.

Ślubowała również burmistrz, Marzena Podzińska. Nie zabrakło czasu na składanie gratulacji oraz wystąpienie, w którym wyraziła ona nadzieję na zgodną współpracę przez następne pięć lat.

Agnieszka Gajewska,

fot. Martyna Wysocka

Continue Reading
Advertisement
1 Comment

1 Comment

  1. hrabi11

    24 listopada 2018 at 10:47

    Dobre posuniecie :Rady nie dajcie sie chłopaki nie zrobcie błedu w głosowanich patrzcie na wyczyny p.Burmistrz i trzech kobiet z jej dworu .W Sejmiku prawice zdradzili i znów te same gebe beda ,rozdawac kase dla swoich , ja trzymam za centroprawice kciuki .

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pyrzyce

Przedsiębiorczość w ogólniaku

Published

on

We wtorek 11.12.18 r. klasa 1b zakończyła zajęcia warsztatowe w ramach projektu „Przedsiębiorczość szansą na Twój sukces – Promowanie przedsiębiorczości wśród młodzieży” finansowanego z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.

(więcej…)

Continue Reading

Pyrzyce

Pyrzyckie przymiarki do remontu basenu

Published

on

Już w najbliższy czwartek pyrzyccy radni będą głosować nad projektem przyszłorocznego budżetu. Wśród zaplanowanych do wydatkowania środków są również te, które mają być przeznaczone na basen.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama
Partnerzy

Advertisement

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.