Connect with us
a>

Powiat

Dariusz Jagiełło zostanie radnym powiatowym

Published

on

Już na początku kadencji zmiany w Radzie Powiatu Pyrzyckiego. Podobnie jak cztery lata temu Robert Betyna będzie w obecnej kadencji pełnił funkcję wiceburmistrza Pyrzyc. Oznacza to, że na jego miejsce radnym powiatowym zostanie Dariusz Jagiełło.

Zgodnie z przepisami w przypadku rezygnacji radnego powiatowego z mandatu na jego miejsce wchodzi osoba, która uzyskała następny w kolejności wynik na liście. W przypadku komitetu wyborczego „Powiat na plus” jest to Dariusz Jagiełło, który otrzymał 198 głosów. Robert Betyna otrzymał równo 400 głosów. Spekulacje o rezygnacji R. Betyny ze sprawowania funkcji radnego pojawiły się już podczas pierwszej sesji Rady Powiatu, na której się nie pojawił.

Podobna sytuacja miała miejsce w poprzedniej kadencji. Robert Betyna wybrany wówczas z listy SLD Lewica Razem zostając wiceburmistrzem zrezygnował z funkcji radnego, a na jego miejsce wszedł Ariel Ostolski.

(ps)

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Powiat

Szpital zaprasza na białą sobotę

Published

on

Po raz kolejny organizowana jest biała sobota. Szczegóły informacji na plakacie.

 

Continue Reading

Powiat

Powiat ustalił komisje

Published

on

Rada Powiatu Pyrzyckiego na wczorajszej sesji ustaliła podział komisji stałych, które będą działały w nadchodzącej kadencji.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama
Partnerzy

Advertisement

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.