Express Lokalny
PyrzyceRegion

Ostatnia prosta. Działacze PiS wspierający swoją kandydatkę i brudna kampania (WIDEO)

Emocje na ostatniej prostej w kampanii wyborczej sięgają zenitu. We wtorek swoją kandydatkę na burmistrza – Justynę Łyjak przyjechali wspierać działacze Prawa i Sprawiedliwości. Pojawiła się również wycelowana w nią antykampania. 

Działacze i sympatycy partii rządzącej wraz ze swoją kandydatką na burmistrza Pyrzyc rozdawali mieszkańcom biało-czerwone flagi oraz materiały wyborcze w postaci okolicznościowej gazetki. Była to przedostatnia akcja promocyjna Justyny Łyjak. W środę, na zakończenie kampanii wizytę w Pyrzycach ponownie złożył wiceminister sportu Jarosław Stawiarski.

Nie zabrakło również elementów tzw. antykampanii. We wtorek wieczorem mieszkańcy mogli ujrzeć tabliczki uderzające w rząd oraz kandydatkę, która w swojej kampanii często podkreślała możliwość skorzystania przez Pyrzyce z rządowych programów. Pyrzyce znają już przypadki „brudnej kampanii” z poprzednich wyborów. W tegorocznych do tej pory w zdecydowanej większości dawało się ich uniknąć. Jak jednak widać – nie można chwalić dnia przed zachodem słońca i nieczyste zagrywki nadal są obecne w życiu publicznym. 

 

Related posts

Fall’s biggest fitness trend would make rocky proud

Admin

Katolicy zaczęli Wielki Post (wideo)

Admin

Pożary poboczy w gminie Kozielice (wideo)

Admin

1 komentarz

nieświeć 1 listopada 2018 at 09:22

Dobra zmiana a nie dojna zmiana

Dodaj

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.