Prognoza wyników aktualizowana na bieżąco.
BURMISTRZ PYRZYC – ŁĄCZNA LICZBA GŁOSÓW
Burmistrz Pyrzyc
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | Razem | |
Kazimierz Lipiński | 142 | 68 | 171 | 63 | 113 | 108 | 83 | 190 | 159 | 116 | 76 | 134 | 5 | 1428 |
Justyna Łyjak | 211 | 126 | 299 | 125 | 268 | 226 | 156 | 157 | 104 | 187 | 162 | 50 | 1 | 2072 |
Agnieszka Odachowska | 176 | 90 | 348 | 119 | 210 | 180 | 128 | 206 | 39 | 96 | 42 | 58 | 2 | 1694 |
Marzena Podzińska | 216 | 164 | 271 | 85 | 240 | 228 | 188 | 288 | 112 | 260 | 77 | 44 | 0 | 2173 |
Jan Serdakowski | 53 | 23 | 92 | 30 | 58 | 85 | 34 | 24 | 16 | 15 | 12 | 12 | 2 | 456 |
K. Lipiński – 18,25% |
J. Łyjak – 26,49% |
A. Odachowska – 21,65% |
M. Podzińska – 27,78% |
J. Serdakowski – 5,83% |
OKW 1 – Przedszkole Publiczne nr 4
Rada Miejska – okręg 1 – wybrany: Mariusz Majak
Wanda Michalak | 107 |
Justyna Strychalska | 72 |
Eliza Siwek | 75 |
Mariusz Majak | 510 |
OKW 2 – Zespół Szkół nr 1
Rada Miejska – okręg 2 – wybrany: Przemysław Golczyk
Oliwia Stolarczyk | 81 |
Przemysław Golczyk | 126 |
Edward Gola | 96 |
Jacek Misarko | 69 |
Daniel Zahorenko | 88 |
OKW 3 – Szkoła Podstawowa, ul. Rejtana
Rada Miejska – okręg 3 – wybrany: Mariusz Szymkowicz
Joanna Powroźnik | 112 |
Mariusz Szymkowicz | 171 |
Jacek Wilde | 124 |
Katarzyna Jankowska | 80 |
Antoni Zienkiewicz | 112 |
Rada Miejska – okręg 4 – wybrany: Damian Błażejewski
Dorota Bugaj | 121 |
Kaliksta Malkiewicz | 44 |
Marta Banasiuk | 63 |
Sławomir Makrzanowski | 63 |
Damian Błażejewski | 269 |
OKW 4 – Przedszkole Publiczne nr 3
Rada Miejska – okręg 5 – wybrany: Artur Kurowski
Jacek Głuszczak | 42 |
Sylwia Borkowska | 96 |
Artur Kurowski | 111 |
Dariusz Kufel | 29 |
Krystyna Wilman | 32 |
Janusz Szpaczyński | 18 |
Krzysztof Dubicki | 83 |
OKW 5 – Świetlica Spółdzielni – ul. Dąbrowskiego
Rada Miejska – okręg 6 – wybrany: Hubert Łuszczyk
Robert Ramel | 124 |
Hubert Łuszczyk | 154 |
Andrzej Wrzosek | 63 |
Krzysztof Sikora | 34 |
Rada Miejska – okręg 7 – wybrany: Grażyna Słodkowska
Daniel Nowacki | 61 |
Grażyna Słodkowska | 168 |
Stanisława Dubik | 101 |
Jan Wojtasik | 101 |
Tomasz Burda | 61 |
OKW 6 – Szkoła Podstawowa – ul. Poznańska
Rada Miejska – okręg 8 – wybrany: Remigiusz Pajor-Kubicki
Mirosław Budynek | 119 |
Monika Madej | 97 |
Remigiusz Pajor-Kubicki | 203 |
Rada Miejska – okręg 9 – wybrany: Mariusz Ogrodnik
Jan Tkaczuk | 39 |
Joanna Lipik-Pełka | 49 |
Marek Weymann | 45 |
Paweł Chyt | 110 |
Mariusz Ogrodnik | 116 |
Kazimierz Kozłowski | 37 |
OKW 7 – Świetlica Osiedla – ul. Słoneczna
Rada Miejska – okręg 10 – wybrany: Mirosław Stasiak
Kołoszycz Hanna | 140 |
Mirosław Stasiak | 249 |
Adam Łupkowski | 67 |
Arkadiusz Cysek | 127 |
OKW 8 – Szkoła Podstawowa w Żabowie
Rada Miejska – okręg 11 – wybrany: Małgorzata Piotrowska
Dominik Blus | 136 |
Małgorzata Piotrowska | 257 |
Piotr Janczura | 77 |
Agnieszka Przygoda | 49 |
Rada Miejska – okręg 12 – wybrany: Iwona Ksel
Paweł Podraska | 54 |
Andrzej Usarek | 81 |
Edward Pyszorski | 40 |
Iwona Ksel | 163 |
OKW 9 – Szkoła Podstawowa w Okunicy
Rada Miejska – okręg 13 – wybrany: Paweł Retecki
Zofia Nowicka | |
Paweł Retecki | |
Kazimierz Lipiński |
OKW 10 – Świetlica Wiejska w Brzesku
Rada Miejska – okręg 14 – wybrany:
Mieczysław Jastrzębski | 228 |
Robert Tarnowski | 32 |
Beata Krawczyk | 140 |
Jerzy Wroński | 273 |
OKW 11 – Świetlica Wiejska w Mielęcinie
Rada Miejska – okręg 14 – wybrany:
Mieczysław Jastrzębski | 8 |
Robert Tarnowski | 6 |
Beata Krawczyk | 11 |
Jerzy Wroński | 11 |
Rada Miejska – okręg 15 – wybrany: Tomasz Posyniak
Bogdan Pietrzykowski | 121 |
Łukasz Hładki | 128 |
Stanisław Rawicki | 8 |
Roman Ragin | 42 |
Tomasz Posyniak | 35 |
OKW 12 – Świetlica Wiejska w Krzemlinie
Rada Miejska – okręg 15 – wybrany: Tomasz Posyniak
Bogdan Pietrzykowski | 16 |
Łukasz Hładki | 21 |
Stanisław Rawicki | 92 |
Roman Ragin | 45 |
Tomasz Posyniak | 121 |
OKW 13 – Szpital Powiatowy w Pyrzycach
Rada Miejska – okręg 5 – wybrany:
Jacek Głuszczak | |
Sylwia Borkowska | |
Artur Kurowski | |
Dariusz Kufel | |
Krystyna Wilman | |
Janusz Szpaczyński | |
Krzysztof Dubicki |