Express Pyrzycki
PowiatRegion

Ferma trzody chlewnej koło Myśliborek? Gmina ogłasza konsultacje.

W gminie Przelewice trwają konsultacje społeczne dotyczące wydania decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych dla budowy fermy do hodowli i chowu trzody chlewnej na jednej z działek koło Myśliborek. Potrwają one do 10 września.

Na opublikowanej przez przelewicki Urząd Gminy ankiecie mieszkańcy mogą zaznaczyć odpowiedź na jedno pytanie: „Czy wyrażasz zgodę na wydanie pozytywnej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie fermy hodowli i chowu trzody chlewnej na działce nr 4/22 obręb Myśliborki. Zaznacz wybrany kwadrat.”

Jest również miejsce na dopisanie własnych uwag. Ankiety można składać w Urzędzie Gminy w pokoju nr 2 w godzinach pracy urzędu. 

Related posts

Sesja podatkowa Rady Miejskiej w Pyrzycach – obszerne fragmenty VIDEO

Admin

Zainwestuj w życie! Dołącz do akcji „AED dla UM Pyrzyce”

Admin

MAGAZYN ZIEMI PYRZYCKIEJ – wydanie wielkanocne Expressu Lokalnego

Admin

1 komentarz

Marta 6 września 2018 at 23:33

Niemiec się wpierniczył na polskie ziemie … i teraz zakłada swoje rządy … ale czyja to wina ? kto pozwolił na sprzedaż polskiej ziemi ? Rząd polski … przykre … że Polska jest bardziej dla Niemca niż dla Polaka … i teraz będziemy wąchać niemiecką gnojówkę …. mam nadzieję, że Władze Gminy Przelewice zrobią ten plan zagospodarowania przestrzennego i zablokują inwestora … ten plan to drogi interes … ale trzeba to przełożyć na to co nas czeka … nie wyobrażam sobie życia tutaj jak to gówno powstanie … widząc slajdy na spotkaniu w Przelewicach tej fermy … te ogromne hale, zbiorniki … łzy cisną się do oczu …. że wkrótce nasze pola zajmą śmierdzące świnie, szczury, muchy i wszędobylski smród … nie … sorry „zapach/” – tak ujął to inwestor …boisko w Myśliborkach Niemiec wydzierżawił dla Myśliborek … ludzie do czego to podobne … obcokrajowiec wydzierżawia nam Polakom boisko … w Polsce …

Dodaj

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.