Connect with us
a>

Pyrzyce

Nocny pościg w centrum Pyrzyc

Published

on

Krótko przed godziną 23:00 przy ulicy Dąbrowskiego pyrzycka policja zatrzymała uciekający samochód. Z relacji obserwujących zdarzenie mieszkańców wynika, że samochód ścigany był przez radiowóz dobre kilkanaście minut.

-W zakręty wjeżdżał z takim impetem, że bałem się, że uderzy w mój zaparkowany samochód. – mówił nam krótko po zatrzymaniu jeden z napotkanych mieszkańców. Zdarzenie, jakich w Pyrzycach niewiele, wzbudziło ogromne zainteresowanie lokalnej opinii publicznej i już po chwili na chodnikach pojawili się mieszkańcy okolicznych bloków. Z ich relacji wynika, że uciekający przed radiowozem pojazd zatrzymał się dopiero wówczas, gdy został w niego rzucony rower. Na miejscu pojawiła się także karetka pogotowia ratunkowego, do której funkcjonariusze policji odprowadzili mężczyznę z pojazdu. Więcej na ten temat napiszemy po uzyskaniu informacji od pyrzyckiej policji.

(ps)

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pyrzyce

Przedsiębiorczość w ogólniaku

Published

on

We wtorek 11.12.18 r. klasa 1b zakończyła zajęcia warsztatowe w ramach projektu „Przedsiębiorczość szansą na Twój sukces – Promowanie przedsiębiorczości wśród młodzieży” finansowanego z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.

(więcej…)

Continue Reading

Pyrzyce

Pyrzyckie przymiarki do remontu basenu

Published

on

Już w najbliższy czwartek pyrzyccy radni będą głosować nad projektem przyszłorocznego budżetu. Wśród zaplanowanych do wydatkowania środków są również te, które mają być przeznaczone na basen.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama
Partnerzy

Advertisement

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.