Connect with us
a>

Pyrzyce

Członkowie stowarzyszenia zatrzymali pijanego kierowcę

Published

on

W niedzielę (29.07) w godzinach nocnych Patrol Prewencyjny Stowarzyszenia Ratownictwo Powiatu Pyrzyckiego na jednej ze stacji paliw w Pyrzycach zatrzymał nietrzeźwego kierowcę samochodu.

Członkowie Stowarzyszenia realizujący Patrol Prewencyjny w ramach podpisanego porozumienia ,,Bezpieczna Gmina na lata 2017 – 2020″ z gminą Pyrzyce na jednej ze stacji paliw zauważyli trzech mężczyzn wysiadających z pojazdu. Kierujący pojazdem sprawiał wrażenie nietrzeźwego. Członkowie Patrolu obserwując zachowanie mężczyzn zaczekali, aż wyjdą z zakupami i udadzą się do swojego pojazdu. Jeden z mężczyzn miał problem z otworzeniem pojazdu co wzbudziło jeszcze większe podejrzenia patrolu.

Mężczyźni zostali poproszeni o podejście do samochodu Stowarzyszenia gdzie powiadomiona została Policja. 
Przybyli na miejsce funkcjonariusze potwierdzili przypuszczenia członków Stowarzyszenia przeprowadzając badanie alkomatem. Okazało się, że wszyscy mężczyźni znajdowali się pod wpływem alkoholu.

Apelujemy do wszystkich o rozwagę. Jeśli spożywamy alkohol nie wsiadajmy za kierownicę. Takie zachowanie może doprowadzić do tragedii.

SRPP

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pyrzyce

Przedsiębiorczość w ogólniaku

Published

on

We wtorek 11.12.18 r. klasa 1b zakończyła zajęcia warsztatowe w ramach projektu „Przedsiębiorczość szansą na Twój sukces – Promowanie przedsiębiorczości wśród młodzieży” finansowanego z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.

(więcej…)

Continue Reading

Pyrzyce

Pyrzyckie przymiarki do remontu basenu

Published

on

Już w najbliższy czwartek pyrzyccy radni będą głosować nad projektem przyszłorocznego budżetu. Wśród zaplanowanych do wydatkowania środków są również te, które mają być przeznaczone na basen.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama
Partnerzy

Advertisement

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.