Connect with us
a>

Pyrzyce

Miasto wyremontuje ul. Głowackiego

Published

on

Po wielu latach pyrzycka ulica Głowackiego wreszcie doczeka się remontu. Na zniszczonej nawierzchni w końcu skończy się „slalom gigant”.

Jak informuje pyrzycki magistrat dokumentacja inwestycji gotowa jest od 2015 roku. Stan techniczny ul. Głowackiego jest fatalny, a za przejazdem kolejowym asfalt zamienia się w płyty. Ze względu na brak środków własnych i nie uzyskanie dotacji z zewnętrznych programów drogowych burmistrz Marzena Podzińska wraz z Radą Miejską zaciągnęli niskooprocentowaną pożyczkę w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Pożyczka została zaciągnięta na kwotę 3 milionów złotych i ma być spłacana do 2026 roku. Miasto będzie również miało możliwość ubiegania się o umorzenie części tej kwoty. Nie wyklucza też ubiegania się o inne zewnętrzne dofinansowania. 

(ps)

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pyrzyce

Przedsiębiorczość w ogólniaku

Published

on

We wtorek 11.12.18 r. klasa 1b zakończyła zajęcia warsztatowe w ramach projektu „Przedsiębiorczość szansą na Twój sukces – Promowanie przedsiębiorczości wśród młodzieży” finansowanego z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.

(więcej…)

Continue Reading

Pyrzyce

Pyrzyckie przymiarki do remontu basenu

Published

on

Już w najbliższy czwartek pyrzyccy radni będą głosować nad projektem przyszłorocznego budżetu. Wśród zaplanowanych do wydatkowania środków są również te, które mają być przeznaczone na basen.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama
Partnerzy

Advertisement

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.