Express Pyrzycki
PyrzyceRegion

Zakończenie roku szkolnego w ZS nr 2 (GALERIA)

22 czerwca 2018 r. o godzinie 9:00 uroczystym apelem pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. Jak podkreślił w swoim przemówieniu dyrektor szkoły – Paweł Palczyński – jest to długo wyczekiwany dzień zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli.

Swoją obecnością na apelu zaszczycili nas: Członek Zarządu Powiatu Pyrzyckiego – pani Ewa Gąsioroswka- Nawój, ksiądz dziekan Grzegorz Harasimiak, Przewodniczący Rady Rodziców – pani Edyta Tarnowska oraz przedstawiciel firmy SCANIA Polska oddz. Szczecin – pan Kacper Łobodziński.

Dzisiejsze zakończenie roku miało szczególny charakter, gdyż przyszło nam pożegnać 2 nauczycieli przechodzących na emeryturę: pana Waldemara Lemiesza oraz pana Andrzeja Kaźmierczaka. Dodatkowo pracę w ZS Nr 2 CKU zakończyli: pani Żaneta Musiała-Gronowicz, pan Marcin Kapczyński oraz ks. Marcin Ossoliński SChr. Pożegnanie nie obyło się bez burzy oklasków, śmiechów ale też i odrobiny wzruszenia.

Jak co roku najwięcej czasu poświęcono podziękowaniom i wyróżnieniom dla najlepszych i najbardziej zasłużonych uczniów. Dziękowano za wysokie wyniki w nauce ale również wyjątkowe zaangażowanie na rzecz szkoły, udział w konkursach, promowanie szkoły , organizację różnego rodzaju imprez szkolnych i pozaszkolnych a także osiągnięcia sportowe zdobyte lokalnie, na arenie krajowej i międzynarodowej.

Estera Witkowska

 

Related posts

Jedna osoba nie żyje. Droga zablokowana. (aktualizacja)

Admin

Puls Powiatu: Ma z czego zapłacić

Admin

„Co wy chcecie od przedszkolaków?” – burzliwe spotkanie w przedszkolu nr 4

Admin

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.