Connect with us
a>

Fotogalerie

Samorząd ZS nr 2 z warsztatami w przedszkolu

Published

on

We wtorek 20 lutego 2018 roku członkowie Samorządu Uczniowskiego ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach wraz z opiekunami – panią Iloną Puzerewską i panią Joanną Pniewską gościli w Przedszkolu Publicznym Nr 4 przy ul. Zabytkowej w Pyrzycach.

Uczniowie Technikum spędzili z pięciolatkami dwie bardzo ciekawe i wesołe godziny, organizując dzieciom warsztaty – gry, zabawy i konkursy dotyczące zasad zdrowego trybu życia i prawidłowego żywienia. Dzieci z pomocą starszych kolegów robiły kolorowe plakaty, występowały w improwizowanym teatrzyku  na podstawie wiersza Jana Brzechwy „Na straganie”, rozpoznawały warzywa i owoce po kształcie i smaku.

Niezbędne materiały i produkty wykorzystane podczas warsztatów zapewniła klasa III TŻiUG

Spotkanie zakończyła piosenka, którą przedszkolaki przygotowały nam w podziękowaniu za wizytę. „Starszaki z Technikum”-  siedząc na dywanie „po turecku” i słuchając piosenki, przez chwilę poczuły się znowu dziećmi…J

Mamy nadzieję, że przedszkolakom podobały się te zajęcia i że dobrze się bawiły! Dla naszych uczniów było to nowe, bardzo miłe doświadczenie, które chętnie powtórzą w przyszłości.

Na pamiątkę zostanie mnóstwo kolorowych zdjęć!

 

Joanna Pniewska, Ilona Puzerewska

Continue Reading
Advertisement

Fotogalerie

Uroczystości Święta Niepodległości – FOTO

Published

on

Galeria zdjęć z uroczystości przy pomniku, I Pyrzyckiego Marszu Niepodległości oraz Mszy Świętej w intencji Ojczyzny. Fot. Agnieszka Gajewska.

(więcej…)

Continue Reading

Fotogalerie

Ogólniak rozpoczął wakacje (GALERIA)

Published

on

Zakończenie roku szkolnego jest wydarzeniem szczególnym dla każdego ucznia. W tym roku przypadło ono na 22 czerwca. Co prawda uroczystości w lokalnych placówkach odbywały się w innym czasie i różnych miejscach, jednak wspólnym mianownikiem było docenienie wszelkich sukcesów, które osiągnęli uczniowie, a także ich zaangażowania w rozmaite przedsięwzięcia.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama
Partnerzy

Advertisement

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.