Connect with us

Powiat

Miłosz Łuszczyk odchodzi z PSLu

Published

on

Miłosz Łuszczyk – jeszcze do niedawna członek Zarządu Powiatu Pyrzyckiego z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego ogłosił dzisiaj wieczorem swoje odejście z partii.

O rezygnacji z członkostwa w ugrupowaniu poinformował na swoim profilu facebookowym. Kilka minut po godzinie 19:00 opublikował oświadczenie następującej treści:

„Do klubu poselskiego PSL dołącza Michał Kamiński. Polskie Stronnictwo Ludowe dla utrzymania klubu parlamentarnego tworzy fedarację z Unią Europejskich Demokratów. 
Oznacza to przygarnięcie takich osób jak posłowie Niesiołowski, Protasiewicz a także wspomniany Kamiński. Niestety, po raz kolejny politycy pokazują, że deale polityczne są dla nich najważniejsze. Nie chcę być dalej członkiem takiej organizacji i informuję, że rezygnuję z członkostwa w Polskim Stronnictwie Ludowym. Członkom Stronnictwa, którzy dalej działają i pozostają wierni swoim ideałom życzę powodzenia w swojej działalności.”

W powiatowym zarządzie PSL pełnił funkcję członka zarządu, a także wchodził w skład miejsko-gminnego zarządu partii w Pyrzycach

Continue Reading
Advertisement

Powiat

Szpital zaprasza na białą sobotę

Published

on

Po raz kolejny organizowana jest biała sobota. Szczegóły informacji na plakacie.

 

Continue Reading

Powiat

Powiat ustalił komisje

Published

on

Rada Powiatu Pyrzyckiego na wczorajszej sesji ustaliła podział komisji stałych, które będą działały w nadchodzącej kadencji.

(więcej…)

Continue Reading

Reklama
Partnerzy

Advertisement

Reklama

Popularne

Copyright © 2018 Pyrzyce24.eu. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.