Express Pyrzycki
PyrzyceRegion

Noc w bibliotece w technikum

Siódma „Noc w Bibliotece” już za nami! Kolejna głośna, gwarna noc odbyła się z 26 na 27 października 2017 roku w Zespole Szkół Nr 2 CKU w Pyrzycach. Biblioteka pękała w szwach! Jeszcze nigdy nie było nas aż tylu! Samych absolwentów przyjechało aż siedemnaścioro! Niektórzy nawet z dziećmi! Rośnie nam nowe pokolenie miłośników biblioteki nocą J Wspaniale było zobaczyć znajome twarze osób, które skończyły już szkołę, czasem dawno temu. Wielu było też „nocnych debiutantów”, także pierwszoklasistów.

Było jak zwykle –  i coś dla ducha: wspólne śpiewanie karaoke, kabaret, filmy, zdjęcia, „nocne rozmowy Polaków” i coś dla ciała: spacery po boisku, gra w siatkówkę i pyszne ciasta.

Nie mogę nie wspomnieć o szczególnym występie Pawła Poźlewicza i Łukasza Augustyniaka, który wzbudził w nas wiele emocji i na pewno na długo zapisał się w naszej pamięci! Okazało się – nie po raz pierwszy zresztą – że nasza młodzież jest niezwykle kreatywna nawet o północy J

Większość uczestników dzielnie dotrwała do rana, tylko niektórzy skorzystali z materaców i poduszek, poddając się Morfeuszowi.

Po porannym sprzątaniu wszyscy otrzymali certyfikaty wytrwałego czytelnika, po czym siłą woli udali się na lekcje…

Joanna Pniewska

 

Organizatorzy

Joanna Pniewska, Agata Grabowicz, Grzegorz Młynarski

 

Related posts

„Dług gminy będą spłacać nasze dzieci i wnuki”

Admin

Mniszą znów widać

Admin

Radni zmienili budżet na rok 2021: środki na remonty chodników, samochód dla straży miejskiej, bezpieczeństwo na cmentarzu, studnia na boisku w Brzesku

Admin
Wczytywanie....