Express Lokalny
Kultura

Repertuar kina w Pyrzycach

 

 

Repertuar kina w Pyrzyckim Domu Kultury na najbliższy weekend.

WROTA BOHATERÓW

Reżyseria: Matthias Hoene

Gatunek: Fantasty, przygodowy

Produkcja: Chiny, Kambodża, Francja

Czas trwania: 108 min.

Sobota i niedziela 16:00

Jack jest maniakiem gier video, który spędza każdą wolną chwilę przed komputerem. Wciela się tam w postać Czarnego Rycerza, który ratuje dawne Imperium przed zakusami złowrogich sił. Pewnego dnia wirtualna rzeczywistość, którą znał tylko z ekranu komputera, wchłania go i przenosi do niesamowitego świata pełnego przygód, czarów i magicznych istot. Jack musi stanąć w obronie Imperium i uratować piękną księżniczkę, w której zakochuje się bez reszty. Jego śladami rusza jednak potężny mściciel, który podejrzewa, że chłopak może być legendarnym wojownikiem. Jack musi odnaleźć w sobie siłę Czarnego Rycerza, który do tej pory był tylko postacią, w którą wcielał się w grze. Zbliża się decydujące starcie!

https://www.youtube.com/watch?v=rfKErboQ4XQ

MAŁŻEŃSKIE PORACHUNKI

Reżyseria: Ole Bornedal

Gatunek: komedia kryminalna

Produkcja: Dania

Czas trwania: 90 min.

Sobota 18:00, niedziela 20:00

Ib i Edward mają już dość swoich żon oraz dotychczasowego życia i chętnie zakosztowaliby na nowo swobody. Przy kieliszku snują misterny plan, a potem wynajmują płatnego zabójcę, który ma im pomóc odzyskać wolność. Dużo oszczędniej jest zatrudnić mordercę na zlecenie, niż rozwieść się po kilkunastu latach małżeństwa! Przyjaciele nie doceniają jednak swoich żon i nieoczekiwanie to oni muszą zacząć obawiać się o swoje życie.

https://www.youtube.com/watch?v=6bTtlh-aWdo

Ostatnia Klątwa

Reżyseria: Kimon Rumley

Gatunek: horror

Produkcja: USA

Czas trwania: 95 min.

Sobota: 20:00, niedziela: 18:00

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia 18-letniego Teksańczyka, Johnny’ego Franka Garretta, skazanego na karę śmierci za brutalny gwałt i morderstwo zakonnicy. Chłopak do końca utrzymuje, że jest niewinny, rzucając klątwę na wszystkich, którzy mieli jakikolwiek związek z niesprawiedliwym wyrokiem. Wkrótce po egzekucji zaczynają ginąć ludzie zamieszani w sprawę. Kiedy w śmiertelnym niebezpieczeństwie znajdzie się syn jednego z ławników, mężczyzna zrobi wszystko, by odnaleźć prawdziwego mordercę, doprowadzić do jego skazania i odwrócić klątwę.

 

Related posts

Folklor przed laty (BARDZO DUŻO ZDJĘĆ)

Admin

Wyśpiewali chwałę (FOTOGALERIA)

Admin

Domy kultury z ofertą na jesień

Admin

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.