Express Pyrzycki
PolicjaPowiatRegion

Hodowca konopi zatrzymany

Pyrzyccy kryminalni zatrzymali 34 – latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

            Kolejny raz pyrzyccy kryminalni na podstawie wcześniej zebranych informacji swoje działania zakończyli pozytywną realizacją. Policjanci zatrzymali 34 – letniego mężczyznę mieszkańca powiatu pyrzyckiego, który w mieszkaniu przechowywał środki odurzające oraz hodował konopie indyjskie. W wyniku przeszukania kryminalni ujawnili i zabezpieczyli worek z zawartością suszu roślinnego. Ponadto w mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli także 7  krzaków konopi. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy w celu wykonania czynności.

            Na miejscu w jednostce policji zabezpieczony susz zważono i poddano badaniu testerem narkotykowym. Okazało się, że jest to ponad 1,5 kilograma marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, następnie po zebraniu materiału dowodowego  przez policjantów usłyszał zarzuty.

            Prokurator rejonowy zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w formie dozoru policyjnego. Za przestępstwo jakiego dopuścił się 34 – latek  ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

 sierż. Marcelina Pałaszewska

KPP w Pyrzycach

Related posts

II tura wyborów w Pyrzycach

Admin

Awaria sieci energetycznej! Przeczytaj, gdzie nie ma prądu

Admin

Woda nie do picia. Tym razem na wioskach

Admin

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.