Express Lokalny
Region

Przyłącz się do targów pracy

Młodzieżowe Centrum Kariery w Pyrzycach jako jednostka organizacyjna Zachodniopomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Szczecinie i Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach zaprasza do wzięcia udziału w Targach Edukacji i Pracy, które odbędą się w dniu 31 marca 2017 roku (piątek) w godzinach od 10.00 do 13.00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pyrzycach.

Targi Edukacji i Pracy są przedsięwzięciem mającym na celu promocję oferty edukacyjnej szkół i uczelni oraz lokalnych przedsiębiorców i firm.

W czasie Targów zaistnieje możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług oraz przedstawienia swojej oferty szerokiemu gronu osób i instytucji co ma niebagatelne znaczenie w kreowaniu wizerunku firmy, pozyskiwaniu ewentualnych klientów, kontrahentów i  nowych pracowników.

Do udziału w Targach zapraszamy szkoły i uczelnie, pracodawców, instytucje i organizacje wspierające osoby bezrobotne i poszukujące pracy, niepełnosprawnych i młodzież, a także instytucje zajmujące się problematyką przedsiębiorczości, nadzoru i kontroli przestrzegania prawa pracy, ubezpieczeń społecznych itp. Zachęcamy do współpracy pracodawców poszukujących nowych pracowników.

Wierzymy, że poprzez wspólne działanie pomożemy mieszkańcom powiatu w wyborze właściwej ścieżki edukacyjnej i zawodowej, a pracodawcom w wypromowaniu swoich firm oraz zaspokojeniu  potrzeb kadrowych.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Młodzieżowym Centrum Kariery pod numerem telefonu 91 578 16 79 lub osobiście w siedzibie MCK przy. Ul. Dworcowej 23 I piętro

 

Jednocześnie prosimy o potwierdzenie udziału w ww. przedsięwzięciu do dnia 24 marca 2017r ilość miejsc wystawców ograniczona

 

Z poważaniem Organizatorzy Targów

Related posts

Nowe komisje wyborcze! Sprawdź czy zmieni się Twoje miejsce głosowania

Admin

Thong jeans are just the latest weird fashion trend

Admin

Dobra końcówka Sokoła

Wiktor Stankiewicz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.