Express Pyrzycki
PyrzyceRegion

Raport pogodowy – 5 stycznia (galeria)

Zgodnie z zapowiedziami meteorologów przyszła śnieżna zima. W Pyrzycach największe utrudnienia rozpoczęły się w czwartkowe popołudnie. Po godzinie 18:00 w mieście padał śnieg, a temperatura wynosiła -5 stopni.

W najgorszej sytuacji tradycyjnie są kierowcy. Drogi w Pyrzycach są zasypane. Najłatwiej przejechać głównymi ulicami: Bogusława, 1-go Maja, Lipiańską. Gorzej jest na bocznych ulicach, którymi nie jeździ wiele samochodów, które w dużej mierze są całkowicie białe. Jeżdżąc samochodem należy zachować wyjątkowo szczególną ostrożność. Do godziny 18:00 nie zaobserwowaliśmy służb odśnieżających lub posypujących drogi piaskiem.

Ślisko jest również na chodnikach. Niektórzy właściciele domów odśnieżają przejścia obok nich na własną rękę. Wieczorem pojawili się również rodzice z dziećmi na sankach. Przypominamy, że w związku z przypadającym na piątek świętem Trzech Króli podstawowa opieka zdrowotna przez cały weekend dostępna będzie w szpitalu powiatowym. Do 8 stycznia dyżur pracy pełni apteka „Z wieży” przy ul. Jana Pawła II.

Zgodnie z zapowiedziami portalu AccuWeather.com temperatura w ciągu najbliższej nocy może spaść do -8 stopni. W piątek przewidywana temperatura jest nieco wyższa: -3 stopnie.  Możliwe przelotne opady śniegu. Pogoda ma się poprawić po weekendzie.

Related posts

Dni Folwarku w Przelewicach

Admin

Wody nie będzie do popołudnia

Admin

Marsz dla Jezusa w Niedzielę Palmową (galeria)

Admin

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.