Express Pyrzycki
PolicjaPyrzyceRegion

Sylwester spokojny, ale z marihuaną

Noc sylwestrowa w powiecie pyrzyckim przebiegła spokojnie, choć nie odnotowano poważnych zdarzeń – nie oznacza to, że policjantom tej nocy brakowało pracy. W większości interwencje dotyczyły osób nietrzeźwych, które zakłócały porządek publiczny czy głośnych  zabaw sylwestrowych. Nie wszystkim jednak dane było po zabawie obudzić się w swoim łóżku. Nietrzeźwy 27 – letni mężczyzna po tym jak wszczął awanturę domową i okazało się, że posiada środki odurzające sylwestrową noc spędził w izbie wytrzeźwień.

            Zanim jeszcze wystrzeliły korki od szampanów w wieczór sylwestrowy pyrzyccy policjanci zostali skierowani na interwencję, gdzie według zgłoszenia nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę domową. Na miejscu patrol zastał nietrzeźwego i agresywnego 27 – latka. Podczas interwencji przy mężczyźnie w kieszeni spodni ujawniono zawiniątko z zawartością zielonobrunatnego suszu. 27 – latek  oświadczył, że jest to marihuana. Po wykonaniu czynności na miejscu w jednostce policji potwierdzono, iż susz jaki posiadał mężczyzna to ponad pół grama marihuany. Z uwagi na silne pobudzenie i agresywne zachowanie mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do miejskiej izby wytrzeźwień w Szczecinie.

            Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i przyznał się do winy. Teraz o jego dalszym losie będą decydować prokurator i sędzia.

            Poza interwencjami dotyczącymi głośnych zabaw czy nieporozumień pomiędzy uczestnikami imprez można powiedzieć, że czas sylwestrowo noworoczny upłynął spokojnie i bez poważnych wydarzeń.

            sierż. Marcelina Pałaszewska

KPP w Pyrzycach

Related posts

Pierwszy taki spektakl

Admin

Nie będzie wody w Pyrzycach! Zobacz kiedy

Admin

Pyrzyce walczą z zimą (wideo)

Admin

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.