Express Pyrzycki
PowiatRegion

Szkolny festyn w Żabowie

4 czerwca w Szkole Podstawowej w Żabowie odbył się festyn rodzinny. Rozpoczęliśmy o godzinie 14.00 korowodem zachęcającym do wspólnej zabawy.

Po powrocie do szkoły czekała na wszystkich moc atrakcji – występy uczniów naszej szkoły we współpracy z MOS w Ryszewku, rzut do celu, pokaz gimnastyczny, zumbę, rowerowy tor przeszkód o puchar dyrektora szkoły, potyczki rodzinne, loterię,  konkurencje sportowe, łowienie rybek, malowanie paznokci i twarzy. Maluchy mogły poskakać na trampolinie lub pobawić się na materacach. Można też było postrzelać. Odbyła się też prezentacja możliwości tablicy interaktywnej. Miejscowi strażacy sprawili dzieciom olbrzymią frajdę – wielki „prysznic” z brodzeniem w błotku włącznie. Nie zabrakło też atrakcji gastronomicznych – szaszłyki, kiełbaski z grilla z różnymi sałatkami, smaczne pierogi własnej roboty, bigos, kilkanaście rodzajów ciast. Punktem kulminacyjnym festynu było losowanie nagrody głównej w loterii – roweru.

Impreza upłynęła w naprawdę rodzinnej atmosferze. Wszystko dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców i wielkodusznych sponsorów. Frekwencja dopisała, pogoda także.

Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na trzecią tablicę interaktywną.

Szkoła Podstawowa w Żabowie

Related posts

Przedmioty wystawione na licytację podczas 23. Finału WOŚP w Pyrzycach

Admin

Wicestarosta startuje na burmistrza

Admin

Trudne warunki na drogach. Na DW122 samochód w rowie.

Admin

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.