Express Lokalny
FotogaleriePyrzyceRegion

5 lat gimnazjum społecznego (galeria)

4 czerwca 2016 r. Społeczne Gimnazjum w Pyrzycach i organ założycielski szkoły Pyrzyckie Stowarzyszenie Oświatowe świętowali pięciolecie istnienia.

Przybyli na uroczystość goście, mogli oglądać zdjęcia dokumentujące działalność szkoły. Wystawiono kroniki klasowe, szkolne i  złotą księgę, w której widnieją nazwiska wyróżniających się absolwentów. Uczniowie gimnazjum przygotowali program artystyczny przedstawiający w „pigułce” i na wesoło historię szkoły a także jej codzienność. Były podziękowania dla rodziców, nauczycieli i wszystkich tych, bez których ta placówka  nigdy by nie powstała. Atmosfera serdeczności, życzliwości i wyrozumiałości na co dzień odczuwalna w szkole, widoczna także podczas obchodów,  podkreślała wyjątkowość tego gimnazjum. Miejmy nadzieję, że planowane reformy w systemie edukacji pozwolą szkole nadal funkcjonować.

Pierwszy rocznik liczył  siedemnaścioro uczniów, dzisiaj, w piątym roku działalności naukę w naszym gimnazjum pobiera 90 uczniów, w sześciu oddziałach. Osiągnięcia młodzieży, ciekawostki z życia szkoły i informacje na temat rekrutacji można zobaczyć na stronie  www.sgpyrzyce.pl. Wszystkim, którzy tworzyli tę szkołę od podstaw, a także Tym, którzy ją wspierali i wspierają- serdecznie dziękujemy!

Monika Żak

Nauczyciel SG w Pyrzycach

 

 

Related posts

Od kiedy prawo jazdy w Barlinku? POSŁUCHAJ

Admin

Pasja przekuta w sukces

Admin

Pożar w Ryszewku

Admin

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.