Express Pyrzycki
Sport

Trzy mecze, trzy zwycięstwa!

Po remisie w pierwszej kolejce rundy rewanżowej, Sokół Pyrzyce wygrał 3 kolejne spotkania. Do zwycięstw Pyrzycki zespół prowadzą: Dubik, Maćkowiak i Skrzypczak.

19 marca Sokół wygrał na wyjeździe z Unią Dolice 2-0. Pierwszą bramkę zdobył w 68 minucie Irek Dubik, który wykorzystał rzut karny. Faulowany w polu karnym był Daniel Wilczyński. Gdy gospodarze robili wszystko by wyrównać w 90 minucie Daniel Skrzypczak, postawił kropkę nad i. Asystę przy tej bramce zaliczył Sebastian Mikuła.

Sokół: Gojlewicz- Kluska, Malinowski, Zieliński, Mikuła- Domowicz (86′ Słabowski),Kaczyński (75′ Skrzypczak), Zaborowski, Wilczyński (89′ Oszmian)- Dubik (90′ Stempień), Maćkowiak

Tydzień później nasza drużyna podejmowała lidera- Białych Sądów. Gdy goście w 9 minucie strzelili bramkę, wydawać by się mogło, że Sokół tym razem nie wygra, szczególnie że zawodnicy byli bardzo ospali na początku spotkania. Na szczęście Biali też, co wykorzystał w 22 minucie Irek Dubik. Żadnej z drużyn remis nie zadowalał, ale to Sokół za sprawą Tomka Maćkowiaka, który dobił strzał… Dubika, objął prowadzenie na 19 minut przed końcem, wynik spotkania nie uległ już zmianie.

Sokół: Gojlewicz- Kluska (46′ Kobierecki), Malinowski, Zieliński, Mikuła- Wilczyński (60′ Stefański), Kaczyński (46′ Mogielski), Zaborowski, Domowicz- Dubik (89′ Mielczarek), Maćkowiak

Po zwycięstwie z liderem, nadszedł czas na pojedynek z drugą drużyną ligi, Odrzanką Radziszewo. W pierwszej części spotkania, bramki nie padły, choć kibice na pewno się nie nudzili. W 51 minucie Daniel Wilczyński zagrywał rzut wolny, lecącą piłkę trącił jeszcze Tomasz Maćkowiak, i nasz zespół cieszył się z prowadzenia. Od tego momentu Sokół dał się zepchnąć, co Odrzanka wykorzystała w 80 minucie. Jednak już 2 minuty później, po podaniu od Dubika, sam na sam z bramkarzem gospodarzy wyszedł Skrzypczak, na szczęście się nie pomylił i umieścił piłkę w bramce.

Sokół: Gojlewicz- Kluska (20’ Imiela, 54’Stempień), Malinowski (75’Skrzypczak), Maćkowiak, Mikuła- Wilczyński (90’ Oszmian), Zaborowski, Mogielski, Dubik- Domowicz, Mielczarek