Express Lokalny
PolicjaPowiatRegion

Śmierć na drodze

Jedna osoba poniosła śmierć a cztery zostały ranne to bilans wczorajszego wypadku do którego doszło na drodze wojewódzkiej W-156 w okolicy miejscowości Jedlice.

Wczoraj około godziny 18:00 na drodze wojewódzkiej nr 156 44 – letni kierujący VW na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył czołowo w prawidłowo jadący od miejscowości Jedlice pojazd marki Toyota.

W wyniku zdarzenia kierujący Toyotą 68 – letni mieszkaniec powiatu myśliborskiego poniósł śmierć na miejscu, natomiast 67 – letnia pasażerka w stanie ciężkim została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Szczecinie. Kierujący VW 44 – letni mieszkaniec powiatu myśliborskiego i dwie osoby podróżujące wraz z nim   z obrażeniami ciała zostały również przewiezione do szpitali w Gorzowie i Pyrzycach.

Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący VW w chwili zdarzenia był trzeźwy. Na miejscu  zdarzenia zabezpieczono ślady oraz wykonano czynności procesowe, które pozwolą ustalić dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Related posts

Piknik „Nasza Niepodległa”

Admin

NA POMOC BEZDOMNYM

Techniczny

Sukces „Spartakusa” w Dębicy

Admin

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.