Express Pyrzycki
Sport

Wciąż bez wygranej

Sokół Pyrzyce zremisował z Grotem Gardno 1-1 w meczu 5 kolejki regionalnej okręgówki. Obie bramki padły po rzutach karnych. Jedenastkę dla Pyrzyczan wykorzystał Kamil Malinowski.

Początek spotkania mógł wskazywać, że będzie to przełomowe starcie dla naszej drużyny. Piłkarze Sokoła, kontrolowali spotkanie, przez większość czasu utrzymując się przy piłce i co chwile atakując gospodarzy sobotniego starcia. W 13 minucie bramkarz Pyrzyczan Michał Gojlewicz, z powodu kontuzji musiał opuścić boisko, jego miejsce zajął Dariusz Miaczkowski, który mimo tej niecodziennej sytuacji dobrze wszedł w mecz.  Do przerwy bramki nie padły. Grot rozpoczął drugą część gry nieco odważniej, choć ciągle widać było lekką przewagę po stronie Sokoła.W 54 minucie Sebastian Mikuła sfaulował rywala w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny, który niestety dał prowadzenie gospodarzom. Bramka której nikt się nie spodziewał, jeszcze mocniej pobudziła graczy z Pyrzyc. Nasi zawodnicy co chwilę ostrzeliwali bramkę piłkarzy z Gardna jednak nic to im nie dawało. Dopiero w 84 minucie gdy Mateusz Zieliński faluowany był w polu karnym sędzia podyktował jedenastkę, którą pewnie wykorzystał Kamil Malinowski. Sokół mógł jeszcze strzlić w końcówce bramkę, jednak piękny strzał z rzutu wolenego Sebastiana Mikuły odbił bramkarz gospodarzy.

Nasza drużyna jest 13 w tabeli, w dotychczasowych 5 spotkaniach zdobyła tylko 3 punkty.

Sokół: Michał Gojlewicz (13′ Dariusz Miaczkowski)- Filip Kobierecki, Mateusz Zieliński, Kamil Malinowski, Sebastian Mikuła- Piotr Kaczyński (73′ Maciej Kozanka- Lipka), Rafał Mogielski- Piotr Imiela (60′ Jakub Czosnykowski), Mateusz Domowicz, Konrad Kluska- Daniel Skrzypczak

Ławka: Dariusz Miaczkowski, Wiktor Stankiewicz, Maciej Kozanka- Lipka, Jakub Czosnykowski, Przemysław Oszmian.

Related posts

44. Biegi Gryfitów za nami

Admin

Gotowi na nowy sezon? OSiR czeka na Twoje zgłoszenie!

Admin

Niezawodni Maćkowiak i Dubik

Wiktor Stankiewicz
Wczytywanie....