Express Lokalny
RegionSport

Pierwszy mecz w Pyrzycach

Po remisie w Mieszkowicach zawodników Sokoła czeka pierwsze spotkanie przed własną publicznością. W najbliższą niedzielę o 16 rywalem Pyrzyczan będzie spadkowicz z wojewódzkiej okręgówki, drużyna Unii Dolice.

Unia Dolice zajęła w poprzednim sezonie 13 miejsce i pożegnała się z wojewódzką okręgówką. Tę  rundę rozpoczęła od pojedynku z kolejnym spadkowiczem- AP Gavia Choszczno.  W poprzednim sezonie spotkania tych drużyn kończyły się remisem i zwycięstwem Unii. Nic więc nie wskazywało na to, że w spotkaniu inaugurującym obecny sezon Gavia wygra aż 5-0. Piłkarze z Dolic już w pierwszej połowie stracili 4 bramki.

Mimo tak słabego początku w wykonaniu Unii, Sokół nie może lekceważyć rywala.  Nasi zawodnicy nie są zadowoleni z wyniku uzyskanego w Mieszkowicach szczególnie, że bramkę stracili w 94 minucie. Obie drużyny będą więc chciały pokazać na co je stać.  Można więc liczyć na dobre piłkarskie widowisko. Wydarzenie to będzie również okazją do zobaczenia w akcji nowych nabytków Sokoła, którzy pokazali się z dobrej strony w spotkaniu z Mieszkiem. Jako przykład można podać Daniela Skrzypczaka który asystował przy bramce dla naszej drużyny.  Zapraszamy więc do odwiedzenia pyrzyckiego stadionu w niedzielne popołudnie, bo wsparcie kibiców na pewno przyda się Sokołom.

Related posts

Kuźnia Pracy – zakończenie projektu

Admin

Opady deszczu – interwencje w całym powiecie

Admin

Wypadek między Bielicami, a Liniami

Admin
Wczytywanie....