Express Pyrzycki
RegionSport

Pierwszy mecz na 70-lecie

15 sierpnia Sokół Pyrzyce rozpoczął sezon 2015/16. Spotkanie z Mieszkiem Mieszkowice, było jednym z punktów obchodów 70-lecia klubu z Mieszkowic. Pojedynek dwóch zaprzyjaźnionych ekip zakończył się remisem 1-1. W pierwszej części spotkania nasz zespół przeważał, jednak nie potrafił udokumentować tego bramką. Dopiero po przwerwie w 62 minucie, Ireneusz Dubik po podaniu Daniela Skrzypczaka otworzył wynik spotkania. Gospodarze podrażnieni stratą gola zaczęli mocniej napierać na bramkę strzeżoną przez Michała Gojlewicza. W 90 minucie 2 żółtą kartką a konsekwencji czerwoną ukarany został Łukasz Świątek, co jeszcze mocniej zmotywowało zawodników Mieszka. Udało im się wyrównać dopiero w 94 minucie. Chwilę później arbiter zakończył spotkanie.

Po spotkaniu nasz zespół uczestniczył w obchodach 70- lecia Mieszka Mieszkowice na które to został oficjalnie zaproszony przez działaczy klubu z Mieszkowic. Nasza drużyna wręczyła zarządowi Mieszka pamiątkową paterę i koszulkę.

Sokół: Michał Gojlewicz- Filip Kobierecki (75’ Daniel Wilczyński), Kamil Malinowski, Mateusz Zieliński, Sebastian Mikuła- Piotr Kaczyński (68’ Daniel Skrzypczak), Łukasz Świątek- Konrad Kluska, Ireneusz Dubik, Rafał Mogielski (46’ Mateusz Domowicz)- Bartłomiej Okoniewski (66’ Łukasz Zaborowski)
Ławka: Dariusz Miaczkowski, Daniel Wilczyński, Daniel Skrzypczak, Mateusz Domowicz, Łukasz Zaborowski, Piotr Imiela, Przemysław Oszmian